Як зробити планер. Як зробити великий планер з палиці.

Кожен з нас напевно в дитинстві пускав з балкона паперові літачки або сірник з паперовим «гвинтом» зверху, яка виконувала роль невеликого вертолетіка. Це настільки прості вироби, що їх можна було змайструвати за якісь пару хвилин, зате скільки відчуттів вони доставляли дітям. Давайте згадаємо дитинство і зробимо невеликий планер.
Інструкція
1
Візьмемо кілька сірників, обстругав їх і складемо з них фюзеляж майбутнього планера. Обклеївши сірники тонкої (наприклад, цигаркового) папером, щоб трималися. Вирізаємо крила необхідної форми, кіль і стабілізатор з щільного паперу. Ставимо все на місця (як і у справжнього планера), при необхідності прикріплюємо до літака шматочок пластиліну, щоб не перекидався в повітрі.
2
На жаль, можливості такого планера, зробленого з паперу та сірників, дуже обмежені. Все подібні моделі літають на невеликій швидкості і зі зниженням. Вони поводяться капризно в повітрі і вимагають попереднього регулювання. Установка двигуна (наприклад, резіномотора) змінить ситуацію на краще, благотворно впливаючи на швидкість. Проте доведеться в такому випадку заново налаштовувати планер. Краще зробимо вдосконалену модель планера з моторчиком, яка зможе літати самостійно.
3
Таку модель можна змайструвати не більше ніж за півгодини. Беремо сірник, яка зіграє роль фюзеляжу планера, з обох сторін сірники робимо невеликі поглиблення. В них ми потім вставимо задній гачок і передній підшипник гвинта, які можна виконати з м'якого дроту. Таку дріт можна взяти із зіпсованого резистора, відірвавши йому «ніжки».
4
Місця з'єднання дротяного гвинта і гачка з фюзеляжем-сірником обмотаємо тоненькою ниткою і промажем клеєм «Момент». Після чого їх можна вставляти в сірник. Гвинт ми виготовимо за допомогою ножичка, обстругав належним чином невелику рейку довжиною 45 мм, товщиною 4 мм і шириною 6 мм. Припустимо дротяну вісь строго по центру нашого гвинта, а кінець осі загнемо за допомогою гачка для резіномотора.
5
Залишилося зробити і поставити на наш планер і сам резіномотор. Для цього потрібно витягнути пару ниточок, витягнутих зі звичайної білизняний гумки, закрутивши їх на 100-120 оборотів. Ставимо «моторчик», зачіпляючи його за гачок і гвинт. Планер готовий, тепер можна його запускати. А літати він буде на цілком пристойній швидкості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-glg0gScPdY