Як відіпрати жовті пахви. Як випрати річ з фатину.

Плями від поту найпростіше вивести, коли вони зовсім свіжі. Застарілі забруднення стають стійкими, і відіпрати жовті плями на одязі під пахвами складніше. Зіпсовану одяг можна спробувати відновити доступними методами виведення жовтизни.
Вам знадобиться
  • - кухонна сіль
  • - рідкі склади - для виведення плям
  • - нашатирний спирт
  • - ацетон
  • - бензин
  • - денатурований спирт
  • - оцет
  • - господарське мило
Інструкція
1
Замочите пляма. Перш ніж приступити до безпосереднього виведенню плям, замочіть їх. Розведіть розчин кухонної солі і замочіть потребують чищенні місця на кілька хвилин. Потім ретельно виполощіте одяг і потріть забруднені ділянки м'якою ганчіркою, змоченою в цьому ж розчині. Виперіть річ.
2
Використовуйте рідкі склади - для виведення плям. Рідкі засоби володіють кращою реактивністю в порівнянні з пральними порошками. Залийте плями невеликою кількістю засобу для виведення плям, залиште на вказане виробником час. Промийте пляма, виперіть річ.
3
Виведіть плями з допомогою нашатирного спірта.Отстірать жовті плями і сліди від поту можна за допомогою декількох типів розчинів, до складу яких входить нашатирний спирт. Сумішшю звичайної солі і нашатирного спирту видаляйте жовті плями з натуральних тканин - льону та бавовни. Рівні частини універсального розчинника і нашатирного спирту використовуйте для очищення вовняних светрів і пуловерів, шовкових блуз. Старі і складні плями від поту спробуйте видалити сумішшю нашатирного спирту, денатурованого спирту, ацетону або бензину.
4
відтирати жовті плями за допомогою уксуса.Замочіте одяг в теплій воді з додаванням кількох ложок оцту (оцтову есенцію попередньо розбавте водою). Потім періть плями в області пахв вручну, за допомогою мильного розчину.
5
Прокип'ятіть одяг. Білі бавовняні тканини кип'ятіть з дрібно накришених господарським милом. Прополощіть річ, потім виперіть в пральній машинці з додаванням засобу для виведення плям. Якщо плями не зникли, то спробуйте натерти забруднені ділянки господарським милом і залишити на деякий час. Потім ще раз виперіть плями з використанням господарського мила.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=29x8wAjf-R0