Як переробити куртку. Як переробити стару джинсову куртку.

У гардеробі будь-якої модниці завжди знайдеться річ, яку не можна носити, так як вона вийшла з моди, але і викинути рука не піднімається. Здавалося б, єдина доля таких нарядів - припадати пилом у шафі або на балконі. Насправді ж, закликавши на допомогу свою фантазію і нехай навіть невеликий досвід у рукоділлі, старому одязі можна подарувати друге життя. Так, є кілька відмінних способів переробити обридлу куртку .
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - ножиці;
  • - швейна машинка або голка;
  • - тонка пряжа і спиці;
  • - елементи оздоблення: невеликий шматок шовку або мереживна стрічка, текстильна брошка, декоративні ланцюжки і т.д.
Інструкція
1
Перший спосіб переробити куртку - вкоротити її. Для цього спочатку акуратно відсічі від куртки нижній край-пояс. Потім приміряйте на себе куртку і прикиньте, наскільки вам хочеться її вкоротити. Наприклад, куртка була по поперек, а після трансформації стане довжиною трохи нижче грудей. Відзначте крейдою кордон, по якій збираєтеся відрізати тканину. Зніміть куртку і відріжте нижню частину так, щоб край був максимально рівним. Якщо не довіряєте своєму окоміру - скористайтеся лінійкою і крейдою і прокреслите смугу відрізу. Візьміть пояс і пришити його до нового краю куртки. При цьому намагайтеся шити нитками того ж кольору і стібками тієї ж довжини, якими прошиті інші шви на куртці. Якщо хочете, таким же чином можна вкоротити рукава, наприклад, зробивши їх довжиною?.
2
Ще один варіант переробити куртку - доповнити її в'язаними деталями. З тонкої пряжі відповідного кольору гумкою зв'яжіть два рукави потрібної вам довжини. Від куртки відсічі рукава і на їх місце пришити в'язані. Якщо хочете, можете крім цього відпороти манжети від старих джинсових рукавів і перенести їх на нові в'язані.
3
Переробити куртку можна і більш радикальним способом. Приміром, перетворивши її ... в сумку! Для цього застебніть куртку і відсічі від неї рукава, нижній пояс і верхню частину з коміром так, щоб у вас вийшла прямокутна подвійна деталь. Потім прострочіть заготовку з вивороту по периметру, виключаючи верхній край. З іншої тканини зшийте підкладку аналогічного розміру і пришити її до майбутньої сумці. Виверніть і обробіть верхній край, пришивши до нього колишній пояс куртки. Вам залишилося тільки викроїти з рукавів дві однакових ручки для сумки і пришити їх до неї.
Корисна порада
Додатково ви можете прикрасити куртку: пришити стильну аплікацію на спину, приколоти на груди підходящу брошку. Можна викласти на тканині візерунок стразами або зробити вишивку паєтками. Дуже оригінально виглядатимуть металеві блочки на поясі куртки, через які протягнута мереживна стрічка або тонкий шовковий шарф. Дайте волю вашої фантазії, тільки намагайтеся, щоб куртка в підсумку гармоніювала з іншими елементами вашого гардеробу.