Як зробити причіп.

Багато власників автомобілів стикаються з проблемою транспортування човнів. Дане питання може бути вирішене при наявності причепа , який можна виготовити самостійно, але дотримуючись існуючі вимоги, щоб не виникло неприємностей при реєстрації.
Інструкція
1
При виготовленні причепа використовуйте тільки заводські деталі. По ширині причіп повинен бути не більше 2,5 м, а по довжині - не більше 7,5 метрів.
2
Гальма потрібно встановіть на одну або обидві осі. На кожну деталь, використану при складанні причепа , повинен бути відповідний документ, що підтверджує їх походження. Це пов'язано із забезпеченням безпеки на дорозі.
3
За основу візьміть конструкцію зі зварної рамою, виготовленої з круглих тонкостінних сталевих труб, і ресорної підвіскою моста з додатковими гідроамортизаторами, які виконують функції гасителів поперечних коливань. Зробіть детальний креслення і купіть всі необхідні матеріали.
4
Зваріть раму з дишлом з труб. Дишло виконайте з труби більшого діаметру. Цей елемент повинен складатися з трьох частин: подовжувача, використовуваного при транспортуванні човни; стандартного тягово-зчіпного пристрою, і самого дишла, посиленого підкосами.
5
За геометрії сполучні фланці повинні бути повністю ідентичні фланця зчіпного пристрою. Приварите їх до вставок, які фіксуються в трубах двома болтами, захищаючи від осьових переміщень і провертання.
6
На задній частині рами сконструюйте висувається бампер зі світлотехнічним обладнанням, а також встановіть панель для кріплення номерного знака. При транспортуванні човни бампер виходить за транцевую дошку і прекрасно видний водіям, що рухаються позаду. Телескопічні направляючі бампера кріпляться болтами в поздовжніх балках рами.
7
Човен буде встановлюватися на причіп на носові ложементи, які розташовані на подовжувачі дишла, що кріпляться легкознімними замками до задньої і передньої поперечних балок рами. Кузов з'єднується з рамою за тим же принципом. Додатково човен притягається до ложементі за допомогою спеціальних ременів.
8
Колісний міст представлений у вигляді трубчастої осі, в яку міцно посаджені цапфи. На них надіті маточини коліс через роликові однорядні конічні підшипники двох типорозмірів. Пильовики захищають підшипникові вузли з обох сторін. Міст підвішений до поздовжніх балках рами за допомогою Пятилистной ресор.
9
Осі мостів при переміщенні важких вантажів розміщені над ресорами для зменшення висоти центру ваги і стійкості причепа . Амортизатор повинен мати невеликий нахил вперед, щоб знизити і не допустити поломку штока.
10
Кузов являє собою каркас зі стояками з труб прямокутного перерізу, які обшиті дюралюмінієвими листами.