Як зробити емблему.

Іноді виникає необхідність зробити емблему фірми, організації або спортивної команди. Вона повинна бути яскравою і оригінальною, не схожою на інші і привертати увагу. Найчастіше до створення такого знака залучають дизайнерів, але їхні послуги дороги, а відсутність потрібної інформації про фірму, місії, стратегії часто призводить до того, що розроблений варіант не відповідає внутрішньому духу компанії. Спробуйте зробити емблему самостійно за допомогою програми Фотошоп.
Інструкція
1
Спочатку знайдіть підходящу якісну картинку для емблеми, бажано без фону на дальньому плані. Використовуйте картинку з розміром не менше 256 на 256. Створіть папку Badges, а в ній - папку з найменуванням вашої організації. В отриманій папці створіть ще кілька папок - Badge32, Badge64, Badge128 і Badge256.
2
Запустіть Adobe Photoshop. Відкрийте вкладку «Вікно» відзначте галочками «Інструменти», «Шари» і «Канали». Далі натисніть «Файл» і відкрийте збережену картинку з емблемою компанії.
3
Потім виберіть «Чарівна паличка» і клацніть лівою кнопкою миші по картинці, але не по самому значку. Далі натисніть правою кнопкою миші по значку і виберіть «Інвертувати виділення». У вкладці «Редагування» натисніть «Копіювати».
4
Потім натисніть «Зображення», «Розмір зображення» і запам'ятайте висоту і ширину в пікселях. Закрийте ваш значок і створіть нове вікно. Для цього відкрийте "Файл», «Новий». Введіть ту ширину і висоту, яку ви запам'ятали і натисніть "ОК".
5
Натисніть «Редагувати» і вставте скопійоване картинку. Приберіть видимість шару «Фон».
6
Оберіть «Чарівна паличка» і клацанням лівою кнопкою мишки очистіть області, які необхідно приховати, якщо це потрібно. Потім клацанням правої кнопки по вкладці «Редагування», далі «Вирізати» і приберіть всі зайві елементи. Це потрібно для того, щоб міняти фон у внутрішній частині емблеми.
7
Знову включите видимість шару «Фон» і клацніть по іконці шару і натисніть «Виділити прозорість шару».
8
Переходьте у вкладку «Канали» і натисніть «Зберегти виділення як Канал». Відкрийте його. Натисніть лівою кнопкою миші на стрілочку в колі у верхній частині вікна з правого боку і зайдіть в «Налаштування Каналу».
9
Поставте крапку в поле «Заповнена область» і виберіть бажаний колір і непрозорість 50%, потім натисніть «ОК». Далі знову увімкніть видимість каналу RGB і натисніть «Шар», потім «Виконати зведення».
10
Постарайтеся прирівняти розміри. Натисніть «Зображення», потім «Розмір зображення». Зніміть галочку в полі «Зберегти пропорції» і виставте необхідну ширину і довжину, тобто 256 пікселів в обох графах і натисніть "ОК". Якщо потрібно, прирівняти розмір емблеми до розміру зображення. Наприклад, якщо ваша емблема стала трохи довше, виберіть «Редагування», «Трансформація», «Масштаб» і подправьте емблему .
11
Натисніть «Файл», «Зберегти як». У вікні, виберіть формат TGA. Введіть назву клубу в імені файлу. Збережіть цей бейдж в раніше створеній папці Badges256. Натисніть «Зберегти». Поставте галочку у вікні біля 32 bits/pixel, і ще раз натисніть «ОК». Потім знову натисніть «Зображення», «Розмір Зображення».
12
Поставте галочку біля «Зберегти пропорції», і встановіть довжину і ширину на 128 пікселів. Збережіть цей значок, як і попередній, але в папці Badges128. Ті самі дії повторіть з розмірами 62x64 і 32x32. Ось і все.