Як зробити таймер. зробити таймер з телефону.

На багатьох сайтах можна побачити таймер із зворотним відліком до настання якогось певного події. Це може бути час закінчення дії знижок або час, що залишився до Нового року. Такі таймер и - відмінний рекламний хід, стимулюючий активність покупців/постачальників, а також непогане інтерактивне різноманітність для сайту.
Вам знадобиться
  • - скрипт таймера зворотного відліку.
Інструкція
1
Щоб встановити такий таймер на вашому сайті спочатку скачайте скрипт таймер а зворотного відліку. Потім налаштуйте в ньому два параметри: дату відліку і відповідний напис, яка буде показана при настанні цієї дати.
2
Відкривши скачаний архів, ви виявите 2 файли: один містить скрипт countdown.js, а інший служить прикладом сторінки, до якої і буде підключений цей скрипт - index.html. Спочатку витягніть файли з архіву.
3
Використовуйте «Блокнот» для редагування файлу-скрипта. Для того щоб відкрити вказаний файл в «Блокноті», правою кнопкою мишки клацніть по ньому. У меню, виберете пункт «Відкрити», потім виберіть «за допомогою - Блокнот».
4
Відредагуйте перший рядок, що знаходиться на самому початку файлу: var eventstr = «C новим роком!». Цей напис буде виведена після закінчення відліку. Другий рядок з датою відліку розташована в кінці файлу і виглядає наступним чином: CountDowndmn (2011,1,1) у форматі рік, місяць, день.
5
Відредагуйте фрагмент скрипта, який також знаходиться в кінці файлу, трохи вище дати відліку: countdownid.innerHTML = «До Нового року залишилося:» "+ dday +" "+ ddaystr +", "+ dhour +" "+ dhourstr +", "+ dmin +" "+ dminstr +" і "+ dsec +" "+ dsecstr.
6
Збережіть отриманий файл і помістіть його в директорію, де знаходиться сторінка вашого сайту, на якій буде розміщений таймер . Іншими словами, файл сторінки з таймер ом і файл скрипта, повинні бути в одній і тій же директорії.
7
Далі в зручному місці для розміщення таймер а, в коді вашої сторінки, помістіть 2 рядки: DIV align=«center» ID = «countdown»>.
8
Перший рядок відповідає за команду про виведення таймер а. Друга - за підключення створеного скрипта.
9
Перевірте роботу вашого таймер а. Якщо все зроблено вірно, то ви побачите зворотний відлік в потрібному місці сторінки вашого сайту.