Як приймати ванну з морською сіллю.

Морська сіль не тільки очищає шкіру і заспокоює нервову систему, але і володіє оздоровлюючим дією на весь організм. З її допомогою можна вилікувати навіть серйозні хвороби: гіпертонію, артроз, радикуліт, мастопатію і багато інших. Також морська сіль сприяє схудненню і позбавлення від целюліту. Всі ці чудові впливу на організм відбуваються через великий вміст у солі мікроелементів.
Інструкція
1
Якщо ваша мета - схуднення, то приймайте ванни з морською сіллю щоденно по 15-20 хвилин протягом одного місяця. Температура води повинна бути близько 37-42 градусів. Сіль має термоотдачей, а в сукупності з гарячою водою відбувається швидке спалювання жирів, целюліт розсмоктується, а шкіра очищається. Для поліпшення результатів не тільки приймайте ванну, а й робіть пілінг проблемних зон з використанням морської солі. На одну процедуру необхідно 1-2 кг солі.
2
гіпертермічні - гарячі ванни з температурою води 37-42 градуси застосовуються і для лікування різних хвороб. Вони ефективно позначаються на кістковій і нервовій системі, нирках, печінці, на серці та судинах. Приймайте такі ванни по 5-15 хвилин. Але будьте обережні, якщо у вас проблеми з серцем або судинами, краще скоротіть час перебування в концентрованій морській воді. На повну ванну потрібно близько 1-2 кг солі.
3
Якщо ви хочете освіжитися, зарядитися бадьорістю і гарним настроєм, приймайте ранкові ванни з прохолодною водою. В воду додавайте 100-1000 г морської солі. Середній час процедури 10-20 хвилин, намагайтеся тримати ноги нарівні з тулубом, так ви знизите навантаження на серце. Після процедури необов'язково обполіскувати тіло, можете просто нанести живильний або зволожуючий крем на витерту шкіру.
Зверніть увагу
Що концентрація солі і температура води, тим більше навантаження на серцево-судинну систему. Будьте обережні, ванни з морською сіллю можуть негативно позначитися на вашому здоров'ї. Перед їх застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.
Корисна порада
Якщо ви вирішили оздоровити організм маленької дитини за допомогою таких процедур, додавайте в ванну не більше 200-300 г морської солі. Температура води для малюків не повинна перевищувати 34 градуси.