Як зібратися на рибалку.

Мабуть, немає більш національного виду відпочинку, ніж рибна ловля. Та що там національного, вся планета охоплена пристрастю до риболовлі. Існують навіть спеціальні телеканали і друковані видання, присвячені виключно цьому виду відпочинку! Риболовля - це не просто процес лову риби на вудку з берега річки. Це справжня філософія і, якщо хочете, особливий погляд на речі і життя в целом.Сбори на риболовлю - це цілий ритуал, порушити який - все одно, що повернути час назад або зупинити розвиток Всесвіту.
Інструкція
1
Перш за все, немає рибалки без рюкзака, причому звичайний садовий або грибний не підходить. Вибирайте професійний рюкзак на 40-50л з безліччю кишень. Зверніть увагу на лямки: вони повинні мати спеціальні вставки - захист від натирання плечей.
2
На риболовлі придасться ніж - його краще носити на поясі, на міцному шкіряному ремені, в спеціальних піхвах.
3
Не забудьте покласти в рюкзак ліхтар, компас і невеликий ударопрочний градусник для Ґміна Водине обійтися і без запальнички, сірників, запасу сухого пального, кресала, мотузки і шнура. Вони не займуть багато місця, а користь принесуть чималу. Трапляються ситуації, коли саме ці предмети можуть врятувати життя.
4
Якщо планується полювання на велику рибу, запасіться затискачем Кохера, їм зручно витягувати гачок з рота зубастих великих риб.
5
Звичайно, в рюкзаку неодмінно повинна бути аптечка. Звичайна прозора жіноча косметичка - ідеальний варіант. В аптечці повинні бути: бинт, ватяні тампони, лейкопластири, активоване вугілля, ранозаживляющая мазь, антибіотики, знеболююче і кошти від насекомих.Запасітесь також голкою з ниткою, невеликими ножицями і кількома маленькими коробочками для різних приманок.
6
Дрібні речі і коробочки зручно мати в буквальному сенсі під рукою - в кишенях рибальського жилета. Розмір його повинен бути таким, щоб в прохолодну погоду надіти під нього теплу куртку.
7
Зверніть увагу на захист голови: жорсткий козирок врятує і від сонця, і від відблисків води, а широкі поля можуть уберегти вуха від численних мошек.На холодну погоду припасіть нитяні рукавички з відрізаним наполовину вказівним пальцем, а від дощу врятує поліетиленовий плащ-дощовик.
8
До вибору взуття поставтеся серйозно. Вона повинна сидіти щільно, для цього використовуйте спеціальні термоноски, що не сповзають і не збираються в купу, або по-старинці користуйтеся онучами. Обов'язково просушуйте взуття по поверненню додому, так ви вбережете її від грибка.
9
Звичайно, збираючись на риболовлю , не варто забувати рибальські снасті.
Зверніть увагу
У сонячну погоду відблиски води можуть серйозно нашкодити очам, тому краще припасти на цей випадок сонцезахисні очкі.Еслі планується ночівля, захопіть спальний мішок і спеціальний туристичний килимок, щоб не замерзнути вночі.
Корисна порада
Зберігати улов можна в традиційному кукане, який вирізається з гілок, або в садку. Деякі рибалки використовують звичайні поліетиленові мішки, а при ходової рибалці вставляють в рюкзак обрізану каністру або п'ятилітрову бутель.