Як зробити окуляри.

Якщо ви опинилися в ситуації, коли вам терміново потрібні 3d окуляри, а купити їх найближчим часом неможливо, їх можна зробити самому. Правда, якість саморобних 3d-окулярів буде дещо відрізнятися від покупних, але все-таки 3d-ефект вони створять. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити найпростіші стерео-окуляри.
Вам знадобиться
  • Найпростіший спосіб виготовлення 3D-окулярів: звичайна коробка для музичних дисків + два маркера на спиртовій основі (червоного і синього кольорів).
  • два кольорових маркера - червоний і синій (але краще блакитний).
Інструкція
1
Візьміть прозору плівку (наприклад, обкладинку для зошита чи підручника, файл для паперу) і виріжте два прямокутника розміром 9х6. Інший варіант: вирізати два овалу, з'єднаних перемичкою, з пластикової прозорої кришки від упаковки CD-диска, попередньо розм'якшеної в гарячій воді. Шорсткості по краях очистити наждачним папером.
2
Тепер беремо 2 маркера - червоний і синій (можна блакитний). Рівномірно зафарбовує лівий квадрат (овал) очок червоним маркером, а правий - синім. червоний маркер і рівномірно зафарбуйте їм лівий овал ваших 3D очок, а синім маркером - правий. Замість маркерів можна використовувати вітражні фарби для малювання на склі, а краще - КЛЕЮЩИЕ витражную фарбу. Після фарбування дайте фарбі висохнути. Якщо фарба лягла нерівномірно, нанесіть другий шар і знову залиште висихати.
3
В якості оправи до лінз у формі овалів з перемичкою можна прикріпити олівець - таким чином у вас вийде монокль. Інший варіант - вирізати оправу з щільного картону, а потім приклеїти до неї лінзи клеєм або скотчем. Схему очок ви можете подивитися на http://www.cinemateka3d.ru/stereoochki_anaglyph.html.
4
От і все! Можна вдягати окуляри і включати 3d-фільм.