Як визначити витік струму. прилад визначення витоку струму.

Іноді автомобільний акумулятор розряджається не тому, що ви залишили включеними фари або магнітолу на всю ніч, а з незрозумілої причини. Швидше за все, справа тут у витоку в електричному ланцюзі вашого автомобіля. Перевірити наявність витоку не так вже й складно: вам знадобиться тільки один прилад під назвою амперметр.
Інструкція
1
Увімкніть амперметр, а потім підключіть через нього масу автомобіля. Як це зробити? Зніміть провід з клеми «-» акумулятора і приєднайте до неї один з контактів амперметра. Другий контакт підключаємо до знятому проводу. Прилад покаже, скільки ампер струму передається акумулятором в проводку машини. Нормальний показник - приблизно 0,05 ампер. Якщо значення сили струму більше, значить, має місце витік. Для усунення неполадки знайдіть той споживач в автомобілі, на який йде струм.
2
Підготуйте машину до тестування електричного кола. Вимкніть запалювання, закрийте дверцята автомобіля, а вікна, навпаки, відкрийте, вимкніть магнітолу. Знову включите амперметр, а потім по черзі виймаємо окремі запобіжники. В результаті за черговістю відключаються різні ланцюги в електропроводці. А дізнатися ту ланцюг, який споживає весь струм, просто: якщо при відключенні черговий ланцюга показання амперметра впали, значить, вона і винна у витоку. У ній і шукайте несправність.
3
Що ж робити, якщо все ланцюга перевірені, а витік не виявлена? В автомобілі є три вузли, які запобіжником не захищені. Це генератор, система запалювання і стартер. Ці три ланцюги і потрібно перевірити. Зробити це можна, від'єднавши від них дроти. Однак перш ніж лізти в саме серце машини, перевірте більш вірогідний варіант - потестіруйте магнітолу і сигналку. Саме ці два вузли найбільш часто стають причиною витоку, споживаючи енергію навіть у вимкненому стані. Врахуйте, що сигнальний пристрій досить складно перевірити самостійно, так що, швидше за все, вам доведеться звернутися до фахівця.
4
Після того, як ви знайшли причину витоку, поставте всі дроти акумулятора на місце, від'єднайте тестер. Підзарядіть акумулятор. Якщо причина в таких пристроях, як магнітола, телевізор, то швидше за все ви просто неправильно його підключили - спробуйте за допомогою інструкції до пристрою розібратися самі. Якщо не розібралися чи причина виявилася в іншому вузлі, то вирушайте в автосервіс. Грамотно і акуратно усунути неполадку зможуть тільки майстри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ooFJVKrD0pI