Як лікувати зуби маленьким дітям.

Для багатьох батьків фраза «лікувати зуби дитині» є джерелом тремтіння і страху, оскільки не кожен дорослий і сам-то без остраху може сісти в крісло стоматолога. Щоб лікувати зуби дітям, потрібно чимало терпіння і часу, перш ніж вдасться домогтися бажаного результату. Особливо, якщо дитина вже відчуває больові симптоми. Якщо безболісно вилікувати навряд чи можливо, то, швидше за все, доведеться вдаватися до знеболюючих засобів.
Інструкція
1
Все залежить від того, наскільки глибокий карієс ви виявили в дитячому зубі. При неглибокому карієсі лікування цілком може пройти безболісно. У будь-якому випадку при виявленні даної проблеми з зубками не давайте свого занепокоєння дитині, а почніть його готувати до походу в поліклініку за допомогою гри в стоматолога. Пам'ятайте себе в дитинстві? Напевно, вам доводилося бути пацієнтом дантиста понарошку. Так от зараз саме час все пригадати зі своєю дитиною. У процесі гри малюк буде дізнаватися про те, як відбувається лікування і що його чекає у стоматолога. Побудьте спочатку пацієнтом, а потім доктором.
2
Паралельно з цим почніть активно шукати доктора, який вміє знайти підхід до діток, від цього залежить, наскільки охоче в майбутньому ваш малюк буде ходити до дантиста. Якщо перший візит відіб'є у дитини все бажання лікувати зуби , вам навряд чи вдасться потім переконати його. Краще не пошкодувати грошей і зводити його в перший раз в платну клініку, де лікування буде супроводжуватися показом мультфільмів з доброзичливим і терплячим ставленням, а на додачу йому ще й подарують подарунки.
3
У клініці повинно бути все необхідне, аж до наркозу, щоб провести лікування за особливих обставин, наприклад: - коли малюк дуже сильно боїться; - коли дитина маленька, а чекає великий обсяг лікування; - коли у нього спостерігається підвищений блювотний рефлекс або є інші медичні показання. Якщо з деяких причин лікування не представляється можливим під наркозом, обговорюється використання місцевих анестетиків. Доктор радить премедикацию, яка полягає в тому, що до початку лікування за 20-30 хвилин дитині призначаються спеціальні препарати, що володіють заспокійливим ефектом і підсилюють дію місцевої анестезії.
Зверніть увагу
Коли потрібно звертатися до стоматолога? Для кожного малюка все, зрозуміло, індивідуально: у когось зубки міцні і належний догляд цілком забезпечує їм збереження. Але, якщо з народження у малюка спостерігаються якісь проблеми з зубами, те, чим раніше ви почнете спостерігатися у стоматолога, тим більше шансів зберегти, хоча б, корінні зуби в хорошому стані.
Корисна порада
При зміні кольору емалі (гіпоплазія) потрібно звернутися за консультацією (вік дитини не важливий). На сьогоднішній день існує кілька способів зупинити або хоча б сповільнити процес каріозних процесів у дітей (сріблення, озонування, фторлак і герметика). Для кожного окремого випадку підбирається індивідуальний засіб. Пам'ятайте про те, що від стану молочних зубів багато в чому залежить стан корінних.