Як зробити фару.

Кожен автомобіліст рано чи пізно стикається з проблемою ремонту свого залізного коня. Обслуговування в сервісі вельми дороге. Та й навіщо платити за те, що можна зробити самому? Наприклад, зламалася фара. Її можна не тільки відремонтувати, а й удосконалити.
Вам знадобиться
  • - набір інструментів;
  • - герметик;
  • - будівельний фен;
  • - чиста тканина.
Інструкція
1
Перш за все необхідно демонтувати фару вашого автомобіля. Для цього потрібно зняти мінусовій провід з акумуляторної батареї, щоб уникнути удару струмом. Після цього ваш автомобіль буде обессточен. Зверніться до керівництва по експлуатації. У ньому має бути зазначено, як кріпиться фара. Якщо ви не знаєте механізму кріплення, то самі не намагайтеся її демонтувати, оскільки ви легко можете зламати кріплення або фару . Також необхідно від'єднати два дроти фари, які кріпляться на кліпси.
2
Тепер необхідно підготувати робочу поверхню, на якій ви будете займатися ремонтом. Найкраще постелити тканину, що не пошкодити корпус фари і скло. Очистіть фару від бруду, яка накопичилася за час її експлуатації. Уважно огляньте всі щілини і виступи, за які забивається бруд. Для очищення використовуйте м'які щіточки і спеціальний засіб для очищення. Після цього тканину краще замінити, щоб далі не працювати бруду.
3
Оцініть стан фари. Потрібно зрозуміти, чи варто ремонтувати її або краще купити нову. Якщо скло в маленьких тріщинах або пластиковий корпус в непридатному стані, то таку фару слід просто замінити. З'ясуйте причину неправильної роботи. Скло фари сильно дряпається від впливу зовнішніх факторів, тому його слід ретельно відполірувати. У магазинах продаються спеціальні набори зі зняття верхнього шару зі скла фари.
4
Для повного розбору фари необхідно зняти скло. Воно кріпиться до корпусу за допомогою герметика. Треба взяти будівельний фен і акуратно почати підігрівати краю, щоб герметик нагрівся. Потім необхідно акуратно відокремити скло від корпусу і видалити весь старий герметик. Тепер фара повністю розібрана. Крім усунення неполадки ви можете змінити стиль вашої фари. Варіантів зміни багато. Можна зробити діодні вії, пофарбувати внутрішню частину в якийсь колір, додати додаткові лампочки. Варто тільки пам'ятати про те, що всі ваші зміни не повинні порушувати закон. Наприклад, використання червоного і синього кольору в передній оптиці для цивільних автомобілів заборонено.
5
Після всіх процедур з ремонту й удосконалення фари необхідно зібрати все в зворотному порядку і встановити її назад. Перевірте функціональність фари. Також порівняйте її з другої. Врахуйте, що вони не повинні відрізнятися.
Корисна порада
Приступайте до самостійної доопрацюванні тільки в тому випадку, якщо ви чітко розумієте, що і як потрібно робити. В іншому випадку ви просто зіпсуєте фару.