Як в'язати зубчики гачком. зубчики гачком в'язання.

Трикотажні вироби не виходять з моди протягом десятиліть. А скільки чудових речей можна пов'язати гачком ! Це і теплі шалі, і ажурні кофтинки, і модні шапки, і шарфи, і навіть фіранки на кухню і мереживні серветки - все це можна зробити своїми руками, необхідно лише трохи вміння і вправності. Пропонований прийом вив'язування зубчиків гачком часто застосовується в тому випадку, коли річ вже закінчена, і, необхідно прикрасити край або зробити окантовку вироби. Зазвичай таким способом завершують дитячі або жіночі речі, а також предмети інтер'єру - накидки на подушки, покривала, серветки, гардини, облямівки і т.д.
Вам знадобиться
  • Гачок в'язальний, пряжа.
Інструкція
1
Зубчики можна в'язати декількома способамі.Первий спосіб. Зубчики в'яжуться з стовпчиків різної висоти. На третій петлі підстави в'яжіть стовпчик без накиду, на четвертому - напівстовпчик з накидом, на п'ятому - стовпчик з накидом, на другому - стовпчик з двома накидами. Далі стовпчики йдуть у зворотному порядку: на сьомому петлі підстави в'яжіть стовпчик з накидом, на восьмий - напівстовпчик, на дев'ятому - стовпчик без накиду, на 10-ій - напівстовпчик і т.д. Візерунок повторюється з третього по восьме петлю підстави. Зубчики, пов'язані цим способом, виходять великі і щільні.
2
Другий способ.На третій петлі підстави виконайте перший стовпчик без накиду, три повітряні петлі і другий стовпчик без накиду в ту ж петлю. Пропустивши дві петлі в основі, на третій петлі знову зв'яжіть 1 стовпчик без накиду, 3 повітряні петлі і другий стовпчик без накиду і т.д. Раппорт - з третім по п'ятий петлю підстави. Зубчики, пов'язані за другим способом, виходять невеликі, але об'ємні.
3
Третій способ.На п'ятий петлі ланцюжка виконують 2 стовпчики з накидом, 2 повітряні петлі і 2 стовпчики з накидом в ту ж петлю. Пропустивши в підставі 2 петлі, на третій петлі в'яжуть стовпчик без накиду. Знову пропускають дві петлі підстави і в'яжуть 2 стовпчики з накидом, 2 повітряні петлі і 2 стовпчики з накидом. Далі візерунок повторюється з п'ятого по десятий петлю підстави. Зубчики виходять великі, «гостренькі» і ажурні.
4
Четвертий способ.На третьої і четвертої петлі підстави в'яжіть по 1-му стовпчику без накиду. На п'ятій петлі в'яжіть 1 стовпчик без накиду, 3 повітряні петлі. Далі в шосту і сьому петлю ланцюжка в'яжіть по 1-му стовпчику без накиду і продовжуйте по візерунку. Раппорт - з третім по п'ятий петлю підстави. Цей візерунок у вигляді смужки з маленькими кільцями в літературі часто називають «піко». Число стовпчиків між кільцями можна змінювати за бажанням.