Як встановити файл підкачки.

Файл підкачки - це файл на жорсткому диску, який використовує система для зберігання різних даних, наприклад частин програмамм і файлів, що не поміщаються в оперативній пам'яті. Збалансована настройка файлу підкачки може істотно прискорити роботу системи, тим самим полегшивши користувачеві роботу з великими програмами (іграми, графічними редакторами і т.д.).
Інструкція
1
Ми наведемо приклад налаштування файлу підкачки на Windows 7 (на всіх системах Windows настройка практично аналогічна). Для налаштування файлу підкачки відкриємо вікно налаштувань системи - "Властивості системи". Пуск -> Панель управління -> Система -> Додаткові параметри системи (до вікна налаштувань системи можна "добратися" й іншим шляхом: просто клацнувши правою кнопкою миші по ярлику "Мого комп'ютера" і вибравши пункт "Властивості").
2
У вікні властивостей системи перейдіть на вкладку "Додатково". На цій вкладці знайдіть блок "Швидкодія" і натисніть кнопку "парамет".
3
У вікні "Параметри швидкодії" перейдіть на вкладку "Додатково". Знайдіть на цій вкладці блок "Віртуальна пам'ять" з натисніть кнопку "Змінити".
4
На екрані з'явиться вікно "Віртуальна пам'ять", де можна здійснити введення необхідних значень в запропоновані поля для кожного диска в системі. Після введення необхідних значень натисніть на кнопку "Задати" і система збереже зміни в настройках після перезавантаження системи.
Зверніть увагу
Головне правило оптимізації файлу підкачки: чим більше розмір оперативної пам'яті, тим менше розмір повинен мати файл подкачкі.Файл підкачки не повинен займати все вільне місце на диску. Якщо на диску залишилося 4 Гб. вільного місця, то файл підкачки повинен бути менше (наприклад 2 Гб. або 3 Гб.). Відсутність вільного місця на диску може негативно позначитися на роботі запущених програм.
Корисна порада
За замовчуванням файл підкачки Windows є динамічним, тобто його розмір змінюється системою автоматично, залежно від завантаженості оперативної пам'яті. Даний варіант є не найкращим рішенням для продуктивності системи, тому система постійно витрачає ресурси на фрагментацію файлу подкачкі.Прі наявності в системі декількох жорстких дисків файл підкачки краще розташовувати не на системному (тобто на якому не встановлена ОС Windows) диску. Якщо в системі встановлений один жорсткий диск, який розбитий на розділи, файл підкачки доцільніше помістити в сусідній з системним раздел.Расчет розміру файлу підкачки виглядає наступним чином: від 1 Мб. до двох кратного розміру вашої оперативної пам'яті. Наприклад у вас 2 Гб. оперативної пам'яті, файл підкачки повинен дорівнювати від 1 Мб. до 4 Гб.