Як дізнатися версію Опери.

Якщо ви використовуєте для роботи у всесвітній мережі інтернет браузер Опера, то у вас завжди є можливість скачати Опера або оновити програму абсолютно безкоштовно. Ваш комп'ютер, підключений до мережі інтернет, може запропонувати вам виконати автоматичне оновлення браузера. Зробити це можна, але для початку уточніть версію програми, яка інстальована на вашому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер або ноутбук, бажано з підключенням до всесвітньої павутини; вже встановлений браузер Опера будь-якої версії.
Інструкція
1
Запустіть комп'ютер і здійсните його з'єднання з інтернетом найбільш зручним для вас способом. Швидкість і шлях підключення залежать від його типу.
2
Клацніть по значку браузера на робочому столі, на панелі інструментів або в меню «Пуск». Якщо ваша безкоштовна Опера не оновлено до більш сучасної версії, то при спробі включення програми з'явиться повідомлення типу: «Мається оновлена версія програми. Почати установку? ». Якщо конфігурація вашого комп'ютера дозволяє це зробити, то до цієї процедури буде потрібно повернутися пізніше. Відкриється вікно програми і ви зможете перейти до безпосереднього уточненню версії браузера Опера
3
Клацніть лівою кнопкою мишки по вкладці основного меню програми, яке розташовується в лівому верхньому кутку. Далі знайдіть пункт довідка. Наведіть на нього курсор і в вискочити віконці клікніть по пункту "Про програму". Інформація про версію вашого браузера розташовуватиметься в самому верху.
4
При оновленні Опери дотримуйтесь рекомендацій самої програми або інструкціям на офіційному сайті. Погоджуватися на пропозицію про оновлення з якогось сайту із сумнівним змістом можна ні в якому разі. Будьте обережні, тому що такий спосіб поширення вірусів через мережу вельми актуальне. Якщо ваша безкоштовна Опера готова до оновлення, то вона сама повідомить вам про це через діалогове вікно.
Зверніть увагу
При установці нової версії браузера всі параметри і відомості вбереже в первозданному вигляді (паролі, налаштування, "Вибране" і.т.д.), а нова, більш досконала версія Опери подарує вам кращі можливості.
Корисна порада
Якщо ваш браузер вже застарів, то в такому випадку ви зможе безкоштовно скачати браузер Опера останньої версії і встановити його на свій персональний комп'ютер.