Як брати саб Скіл. квест на саб Скіл.

З кожного саб-класу можна взяти по три пасивних скила для основної професії ігрового персонажа. При вдалому виборі це може пристойно його посилити. Найскладнішим є прокачка саб-класу до 75 рівня, так як на ньому вам будуть доступні всі три скила: перший доступний на 60 рівні, другий на 70 і третій, відповідно, на 75.
Вам знадобиться
  • - персонаж з саб-класом, прокачаним до 75 рівня.
Інструкція
1
Для початку потрібно на саб-класі виконати квест More Than Meets the Eye ("Більше, ніж здається"). Квест береться в Hardin's Academy (Академії Хардина) у НПС Hardin (Хардін). Він, крім можливості вивчити Скіл з саб-класу, дозволить вам надалі вивчати всілякі корисні трансформації. Квест доступний вже з 50 рівня, так що його можна спокійно проходити в процесі прокачування персонажа у зручний для вас час. Сам квест досить простий: потрібно по стрелочкам-вказівниками переходити від одного НПС до іншого і вибивати замовлені ними предмети з монстрів: Ectoplasm (ектоплазма) - 35 шт. і Mordeo Crystals (Кристали Мордео) - 5 шт. Квест завершується у того ж НПС, з якого розпочався: Hardin (Хардін). Він повинен дати вам книгу трансформації.
2
Далі летите в локацію Ivory Tower (Башта слонової кістки) на другий поверх і там, у НПС Transformation Wizard Avant-Garde (Маг Перетворень Авангард), учите трансформацію. Тепер ви можете перетворюватися в Beast Onyx (оніксова звіра) і приступити до вивчення Скіл з саб-класу.
3
Далі вам потрібно прийти в гільдію своєї раси і у головного НПС (у всіх гильдиях він стоїть окремо, на чолі двох рядів своїх підлеглих) взяти книги-специфікації. Такі гільдії розташовані в самій Башті слонової кістки і у всіх великих містах. Приходити в гільдію треба обов'язково на саб-класі, йти вчити Скіл теж. Це обов'язкова умова для досягнення вашої мети.
4
З книгами ви повинні повернутися в Ivory Tower (Вежу слонової кістки) і знову підійти до НПС Transformation Wizard Avant-Garde (Маг Перетворень Авангард) і у нього вивчити потрібні Скіл. Добре продумайте, які саме Скіл вам потрібні. Не женіться за привабливими здібностями кшталт "тимчасової неубіваємості", оскільки вони спрацьовують надзвичайно рідко - шанс близько 3%, але на ділі можна грати роками і не побачити активацію скила.
Зверніть увагу
Після того як ви вибрали скил, видалити його і взяти новий не можна.
Корисна порада
При видаленні саб-класу автоматично зникають вивчені Скіл. Так що схитрувати не вийде.