Як навчитися йозі.

Йогою називають систему, що включає в себе гімнастику, вправи для зміцнення здоров'я, філософію і духовні практики. Тим, хто тільки починає займатися йогою, перш за все необхідні правильні навички постановки і відповідного дихання.
Інструкція
1
Для найбільшого ефекту занять не робіть асани (пози) після сну і перед сном. Протягом 4-х годин не виконуйте вправи після щільної їжі, і протягом 1,5-2 годин - після легкого прийому їжі.
2
Перед початком занять постарайтеся забути про всі тривоги і турботи, розслабитися і не думати ні про що, крім йоги. Щоб полегшити собі це завдання, можете включити тиху легку музику.
3
Щоб навчитися йозі , не прагнете відразу ж вивчити якомога більше вправ, а освоюйте ключі до кожного з них. При освоєнні цих ключів ви будете знаходити м'язи, які можна буде відпустити при підтримці позиції. Саме тоді кожна нова поза із дискомфортного положення буде перетворюватися в асану (що при перекладі позначає "зручна поза").
4
В першу чергу освойте позу гори, з якої починаються всі комплекси вправ: поставте ноги разом (ступні при цьому повинні стикатися по всій довжині), напружте м'язи стегон, випряміть спину, опустіть руки з долонями, зверненими всередину, вздовж тіла . Злегка підніміть голову і дивіться перед собою прямо, сконцентрувавшись на центрі свого тіла. Залишатися в такій позі необхідно 1-2 хвилини.
5
Як і при будь-яких інших заняттях, щоб навчитися йозі , необхідно починати від найлегших вправ. Тому для початку вивчіть позу плуга, трикутника, дерева, змії, свічки і трупа, які, незважаючи на простоту їх виконання, надають неоціненну користь організму.
6
Кожну позу робіть не поспішаючи, намагаючись при цьому зосередитися на тому, які при цьому виникають відчуття.
7
Ретельно стежте за своїм диханням. При вдиху в організм входить життєва енергія, а при видиху - з організму виводяться шлаки. Під час занять дихаєте спокійно і намагайтеся подовжувати видих (наприклад, можна вимовляти при цьому склад «хааа»).
Практично будь-яка людина під «дулом» фотоапарата губиться, не знає, куди подіти руки, ноги, куди дивитися, як вигідно подати свою фігуру. В результаті фотографії виходять не дуже хорошими.
Інструкція
1
Щоб добре виходити на фотографіях, потрібно знайти свою «фішку», ту особливість, завдяки якій ви зможете показати себе у вигідному світлі. Одній людині йде посмішка, іншому - піднесене, одухотворене вираз обличчя, третьому - задума. Це ж стосується і положення ніг, рук, тіла і голови. В житті, не під прицілом фотоапарата, люди інстинктивно знаходять своє ідеальний стан, в якому вони подобаються іншим людям. Але перед камерою, як тільки «включається» голова, звична вигідна поза розсипається, і ось людина вже й не знає, що робити з кінцівками і куди дивитися.
2
Професійні моделі навпаки вчаться розуміти своє тіло і обличчя, переводять це знання на свідомий рівень. Досвідчена фотомодель тренується правильно тримати себе перед дзеркалом або перед камерою. У підсумку вона знає, як підкреслити свою індивідуальність і красу, оскільки це знання є результатом тривалих тренувань.
3
Таким чином, існує два способи навчитися позувати. Перший - ігнорувати камеру, поводитися так, як ви поводитеся зазвичай. Більшість людей не виглядають безглуздо або дивно в повсякденному житті. Хороший фотограф може допомогти практично будь-якому розслабитися, відчути себе в зоні комфорту.
4
Другий спосіб - заздалегідь відрепетирувати пози і жести. Для цього спочатку треба поглянути на себе з боку. Велике дзеркало ідеально для цього. Покрутити перед ним, огляньте себе з усіх сторін. Якщо у вашому розпорядженні є велика трюмо, ви отримуєте можливість побачити себе не тільки спереду. Оцінивши себе, починайте підбирати пози. Потрібно подумати про позах і ракурсах в положенні стоячи, сидячи та лежачи. Переконайтеся, що вибрані пози вам подобаються, що ви виглядаєте добре і при цьому відчуваєте себе максимально комфортно.
5
Вирази обличчя потрібно тренувати окремо, для цього можна використовувати маленьке дзеркало. Навчіться максимально розслаблювати м'язи обличчя, часто негарним людини на фотографії робить надлишкове м'язове напруження. Попрацюйте над своєю усмішкою, знайдіть той варіант, які робить ваше обличчя гармонійним, що не перекошує його. Можливо, кращим варіантом буде посмішка, яка не показує зуби. Зазвичай вона виглядає найбільш природно.
Зверніть увагу
Можна підглянути цікаві пози в модних журналах і різних фоторесурс в мережі. Тільки не варто думати, що поламана складна поза, яка підходить виснаженою дівчині-моделі, підійде і вам. В таких журналах краще «підглядати» за більш спокійними фотосесіями.