Як кріпити турнік. Як зробити тримач для турніка.

Підтягування - одне з найефективніших вправ, яке дозволяє не тільки підтримувати спортивну форму, а й при регулярних заняттях придбати гарний торс. Якщо ви вирішили влаштувати вдома особистий спортзал, установка турніка буде першим і важливим кроком у цій справі. Якщо ви зіткнулися з проблемами під час монтажу, є ряд способів як їх усунути або уникнути.
Інструкція
1
Оберіть місце для турніка . Кріпити тренажер потрібно на рівні витягнутих рук, і з 10-15 сантиметровим запасом зверху для голови. Виберіть міцну несучу стіну, але ні в якому разі не дерев'яну і не бетонну. Перше рано чи пізно дасть тріщину, друге розвалиться після 2-3 тижнів занять.
2
Визначте необхідну довжину турніка . Заміряйте відстань між стінами і почніть викручувати бічні тримачі. Їх потрібно викрутити на півсантиметра менше, ніж ви намерілі. Після цього підставте турнік на майбутнє його місце і почніть викручувати далі. Попросіть кого-небудь про допомогу, так як одному швидко, а головне прямо зробити це досить складно.
3
Спробуйте використовувати невеликі дерев'яні брусочки. Якщо довжини не вистачає, її можна "набрати" за рахунок додаткових матеріалів. Візьміть дерев'яний брус і підкладіть його в потрібному місці. Якщо щільно притисне турніком обидві сторони, він буде цілком надійно кріпитися і радувати вас.
4
Купіть держатель для турніка . Якщо установка турніка -труби у вашій квартирі неможлива, ви можете або зробити самі, або купити спеціальну підставку, до якої буде кріпитися турнік на стіні. В магазині подібний інструмент можна купити практично в будь-якому спортивному відділі.
5
Візьміть дві залізні балки і приваріть їх до металевій основі, яка буде монтуватися на стіну, якщо ви вирішили зробити держатель самі. Просвердлите два отвори по краях турніка і держателя так, щоб вони збігалися. Все, що вам залишається - це вставити болти в отримані отвори і зафіксувати турнік. Сам же держатель прикручується до будь міцної стіні.
6
Якщо ви не впевнені в міцності стіни, не варто починати заняття з "заскоків на турнік", спробуйте пару днів почати підтягуватися, просто поклавши руки на тренажер, без попереднього поштовху. Якщо конструкція не подасть виду, міцно стоятиме на місці, можете вільно використовувати турнік.