Як відчути себе потрібною.

Досить часто жінка мучиться почуттям власної нікчемності. Особливо гостро ця проблема стоїть перед непрацюючими жінками, які сидять вдома з дітьми. Жінка, яка до цього заробляла, починає відчувати себе непотрібною, навіть якщо вона веде сімейний бюджет. Так як же знову почати поважатися себе і відчути себе потрібною?
Інструкція
1
Стати потрібної самій собі. Якщо людина не цікавий сам собі, то він не цікавий і оточуючим. Тому згадайте про те, що ви - жінка. Чи не заривайтеся в домашні клопоти, виділяйте час для самої себе. Хоча б годину, але це буде ваш особистий час. Трагедії не статися, якщо плита залишиться невимите на годину, а за дитиною догляне тато, або він самостійно пограє. Цей годину можна присвятити догляду за власною зовнішністю. Маска для обличчя, манікюр, ванна з ароматною піною ще нікому не зашкодили. А настрій піднімуть точно. Почитайте книгу, подивіться цікавий фільм, поспіть, зрештою.
2
Доведеться потрудитися, але усвідомити і прийняти, що домашня робота - це теж робота. Просто за неї вам не платять готівку. Ця робота не менш відповідальна, ніж у вашого чоловіка. Ви створюєте всі умови для того, щоб ваш чоловік, прийшовши додому, зміг отримати повноцінний відпочинок. А це не зможе не позначитися на ефективності його праці. Так хіба можна відчувати себе непотрібною, виконуючи таку важливу роль у вашому сімейному житті?
3
облаштовувати ваш будинок. Створіть гідний осередок вашому сімейному вогню. Затишний інтер'єр, смачна їжа, радісний дитина неймовірно порадують чоловіка, який повернувся з роботи. Адже все це дозволяє йому набратися сил перед новим трудовим днем. А вже якщо деякі деталі інтер'єру будуть виконані вашими руками, то це ви тільки «виростите» в ваших очах і очах ваших близьких. І не важливо, що це буде - подушки, вишиті хрестиком або дизайнерські меблі і деталі інтер'єру, зроблена вашими руками.
4
Зрештою, ви можете почати заробляти і вдома. Пишіть статті, створюйте сайти, набирайте тексти. Ваш заробіток буде повністю залежати від витраченого часу. Може бути, ви не заробите великих грошей, але зможете відчути себе потрібною. І коли ви самі в своїх очах знайдете вагу, то і в очах оточуючих ви будите виглядати набагато значніше.