Як стерилізувати пустушки. Як стерилізувати дитячі соски.

Нерідко можна спостерігати таку картину: немовля випльовує пустушку, та приземляється на ковдру, і мама, без зайвих розмов, підхоплює її і впихає малюкові в рот. А адже на пустушці і так міститься чимала кількість бактерій. І, вступаючи подібним чином, ви збільшуєте їх кількість і піддаєте малюка небезпеки зараження стоматитом.
Інструкція
1
Для досвідченої жінки не існує проблеми - як стерилізувати пустушки . Цей процес не змінювався протягом довгих років, і не вимагає багато часу. Але, перш за все, запам'ятайте одну просту річ: пустушок повинно бути декілька і зберігати їх потрібно в чистому посуді.
2
Найпростіший спосіб стерилізації - кип'ятіння. У невелику чисту каструльку налийте трохи води, доведіть її до кипіння і занурте в воду пустушки на пару хвилин. Потім вийміть їх, і, поклавши на чисто вимиту тарілку, дочекайтеся, поки вони висохнуть. Все, пустушки готові до вживання.
3
Якщо ви поспішаєте, або у вас немає бажання і часу кип'ятити пустушки , є альтернативний варіант: закип'ятіть чайник і потримайте пустушку протягом декількох секунд над парою. Звичайно, дана процедура не дає стовідсоткової гарантії стерилізації, але все ж краще, ніж нічого.
4
У вас не виникне питання, як стерилізувати пустушки , якщо у вашому будинку є пароварка. Достатньо, якщо, наповнивши ємність водою, ви встановите таймер на 2-3 хвилини.
5
Зараз у продажу можна зустріти спеціальні стерилізатори для сосок і пляшечок. Купіть один з них і полегшите собі роботу. Стерилізація в цих пристроях відбувається під впливом ультрафіолетової лампи, яка, як відомо, добре справляється з мікробами. Час стерилізації всього 3 хвилини.
6
Деякі мами обробляють пустушки в СВЧ-печі. Але дана обробка годиться не для всіх видів пустушок.
7
Пустушки бувають не тільки гумовими, але і пластиковими. Для пластикових пустушок підходять не всі методи стерилізації. Тому, купуючи пустушку, поцікавтеся у продавця, з якого матеріалу вона виготовлена, і який спосіб обробки підходить для неї найкраще.
Зверніть увагу
На сьогоднішній день ви можете купити як традиційні соски пустушки - вишеньки, так і ортодонтические соски, крім разом пустушки діляться на денні з кільцем для кріплення стрічки і нічні, зі спеціальною формою зовнішнього кільця, яка не заважає дитині спати на животику .
Корисна порада
Як вибрати дитячу соску-пустушку. еПрактіческі кожен малюк любить смоктати пустушку. Вона його заспокоює, заколисує, задовольняє смоктальний рефлекс. Відразу після народження малюка у молодої мами виникає потреба у купівлі пустушки. Спробуємо розібратися у величезній кількості різновидів дитячих сосок - пустушок.