Як покласти гроші на стільниковий телефон.

Що робити, якщо замість потрібного вам голоси ви чуєте в телефонної трубці холодний вирок: «Недостатньо коштів»? Поповнення балансу мобільного телефону більшості стільникових операторів, діючих на території Росії та СНД, можна здійснювати в будь найбільш зручним для абонента способом.
Інструкція
1
Збільшити кількість коштів на власному телефонному рахунку можна, звернувшись безпосередньо в сервісний центр вашого оператора в своєму місті. Там ви або внесете готівкові гроші на рахунок за допомогою оператора, або вам запропонують скористатися електронним терміналом самообслуговування. Їх можна зустріти повсюдно: від супермаркетів до аптечних пунктів.
2
Виберіть в меню на моніторі терміналу «Поповнити баланс». Далі виберіть свого оператора стільникового зв'язку з зазначенням регіону, а у вікні, введіть номер телефону без цифри 8. Перевірте правильність введення цифр і тільки після цього вставте гроші в купюроприймач. Слідкуйте за тим, щоб банкноти були зім'яті або порвані, інакше вони не будуть прийняті. Пам'ятайте про те, що електронний термінал не видає здачу.
3
Ще один спосіб - придбати карту оплати на певну суму. У кожного оператора є свої правила поповнення балансу допомогою карти оплати, пов'язані з введенням певної комбінації цифр. Все покрокові дії активації засобів вказані на звороті карти.
4
Якщо ви хочете поповнити баланс телефону банківською картою (Visa, MasterCard, Maestro), то можете скористатися банкоматом для відповідних операцій. Для цього вставте карту в автомат, виберіть управління платежами, далі - свого оператора стільникового зв'язку. Потім введіть номер телефону і суму, яку хотіли б покласти на рахунок.
5
При наявності доступу до мережі Інтернет поповнення балансу можна провести і банківською картою, зайшовши на офіційний сайт свого банку. Деякі стільникові оператори пропонують скористатися послугами систем он-лайн розрахунків (електронні гроші). Якщо в абонента є електронний гаманець з наявними на ньому грошовими коштами, дізнайтеся про можливість оплати мобільного зв'язку через Інтернет мережу.
Зверніть увагу
При поповненні балансу мобільного телефону будь-яким із зазначених способів гроші на рахунок надходять протягом декількох хвилин. Якщо цього не відбулося протягом тривалого часу, зв'яжіться з сервісним центром вашого оператора стільникового зв'язку. Зберігайте чеки, що підтверджують внесення коштів на рахунок.