Як зшити шматочки хутра. пошити жилет з хутра та шкіри.

Зшити повноцінне виріб з хутра дуже складно. Шиттям хутряних виробів займаються кушніри, і для пошиття використовуються спеціальні кушнірські машини. Але дрібні шматочки цілком можна зшити в домашніх умовах вручну. При роботі з хутром бажано надягати марлеву пов'язку, так як ворс в будь-якому випадку буде підрізати і його частинки можуть потрапити в дихальні шляхи.
Вам знадобиться
  • гребінець, ножиці, швейна машинка, нитки для хутра, голки для хутра.
Інструкція
1
Підберіть шматочки хутра за розміром і фактурою. Добре розчешіть хутро за допомогою гребінця для собак/котів, яку можна купити в зоомагазині.
2
При необхідності акуратно подрежьте краю, вирівнюючи їх або коригуючи форму. Розрізати і підрівнювати шматочки потрібно лезом, тонкими манікюрними ножицями або медичним скальпелем. Ріжте так, щоб мінімально зачіпати ворс.
3
Попередньо викладіть шматочки на викрійку вироби в потрібному порядку для створення бажаної форми. При шиття беріть їх по черзі, і ви будете бачити, в якому порядку зшивати.
4
Приготуйте голки: для тонкої, м'якої шкіри підійдуть №1 або №3; якщо шкіра щільна і жорстка, то купіть спеціальні голки для хутра і шкіри. Обов'язково використовуйте наперсток, відповідний вам за розміром.
5
Використовуйте спеціальні нитки для шиття хутра і шкіри. Якщо не знайшли, то вибирайте не дуже міцні, щоб перший при навантаженні рвалася нитка, а не шкурка. Можна використовувати шовкові нитки, вони не затягують ворсинки в шов.
6
Щоб прошити ручним кушнірські швом, потрібно скласти шматочки ворсинками всередину, акуратно заправити ворсинки всередину і прошивати обметочний швом, не сильно затягуючи нитку. Шкіру захоплюйте на 1,5-2 мм і приблизно така ж відстань робіть між сусідніми проколами. Дуже важливо при цьому - в кожну дірочку голку вколюйте двічі, тобто шов виходить подвійний. Подвійна прошивка дає міцність без затягування і гарантує збереження шва на деякий час, якщо нитка в якомусь місці лопнула.
7
Після прошивки кожного шматочка розгорніть шов, він при розгортанні повинен ставати плоским, встик. Кожен шов після розгортання розгладьте наперстком і акуратно витягніть назовні тривалі ворсинки, якщо вони є.
8
Щоб пошити покривало зі шматочків натурального хутра , використовуйте швейну машинку, шов - "широкий зигзаг". Якщо шкіра досить м'яка і тонка, то таке зробити буде можливо.