Як позбутися від тремтіння рук. істеричний тремор рук.

Якщо ви помітили, що у вас іноді стали тремтіти руки , не варто відразу панікувати. Це явище не обов'язково сигналізує про нервовий розлад. Причини тремтіння (тремору) рук можуть бути не тільки медичними, а ще й фізіологічними і психологічними.
Інструкція
1
Коли тремтіння рук відбувається в результаті великих фізичних навантажень, це є тимчасовим симптомом. Варто відновити сили, і тремор проходить.
2
У більшості випадків тремтіння рук відбувається в результаті сильних емоційних навантажень. Люди, занадто бурхливо реагують на неприємності, часто спостерігають, як у них тремтять руки . Якщо яка-небудь неприємність або сварка вивели вас з рівноваги настільки, що у вас почався тремор рук, це не означає, що потрібно бігти до лікаря. Все залежить від того, як часто ви спостерігаєте подібне явище. Якщо ж ви помічаєте, як при найменшому хвилюванні починається тремтіння кистей рук, то це може бути функціональний розлад нервової системи - істеричний тремор.
3
Як відомо, профілактика - найкращий спосіб боротьби з хворобою. Тому, щоб позбутися від тремтіння рук при хвилюванні, спробуйте виконувати заспокійливе дихання протягом 30 секунд. Як тільки ви відчуваєте наплив негативних емоцій, починайте дихати як завжди, але ретельно простежується проходження повітря: «Я вдихаю повітря через ніс, він проходить в трахею, потім в бронхи, потрапляє в легені. Потім я видихаю його через бронхи, трахею, ніс ... »і т.д. Зазвичай через 30 секунд хвилювання проходить.
4
Якщо ви перенесли сильне потрясіння, у вас прискорене серцебиття, і тремтять руки , існує експрес-метод відновлення спокій. Потрібно натиснути пальцем на точку «швидкої допомоги», що знаходиться під носом на верхній губі. Натискати потрібно сильно протягом 3 секунд. Навіть якщо ви повністю не заспокоїтеся, цього буде достатньо для наступних тверезих дій.
5
У всіх людей при найменшому хвилюванні виділяється адреналін, але якщо це властивість організму трохи гіпертрофовано і адреналіну виділяється більше норми, може виникати тремор рук. Щоб позбутися тремтіння рук в цьому випадку, потрібно «спалювати» зайвий адреналін. Для цього підійдуть заняття спортом, фізичні навантаження. У систему лікування таких станів входять також відмова від шкідливих звичок, нормальний режим дня, відхід від стресових ситуацій.
6
Через різноманіття причин, що викликають тремтіння рук, самостійно ставити діагноз не слід. У випадку, якщо позбутися тремтіння рук не вдається тривалий час, слід звернутися до лікаря.