Як перевести в готівку гроші з кредитної картки.

В даний час кредитні картки користуються великою популярністю. З їх допомогою можна моментально здійснювати навіть вельми дорогі покупки. Але може виникнути ситуація, коли кредитні кошти потрібні вам на руки. Для власників кредитних карт надається послуга з переведення в готівку коштів, однак, потрібно знати деякі нюанси.
Вам знадобиться
  • кредитна карта, сума грошей на рахунку
Інструкція
1
За переведення в готівку коштів стягується комісія. Іноді вона може бути дуже суттєвою, адже кредитні картки по суті своїй призначені для безготівкових операцій. Банки можуть встановлювати не тільки високі комісійні збори, а й обмежувати суму коштів, що знімаються за один раз або за певний період часу.
2
Якщо гроші вам потрібні терміново, то йдіть у відділення того банку, чия карта у вас є. Подальші дії залежать від того, доларова у вас карта або рублева. У першому випадку краще зверніться в касу банку, так ви менше втратите на комісіях. Не обов'язково навіть мати з собою саму кредитку - назвіть касир її номер і покажіть свій паспорт. У другому випадку можете безпосередньо зняти гроші через банкомат. Середня комісія при роботі з «рідним» банкоматом складе від 3%, якщо ж ви обналічиваєте кошти через термінал іншій компанії, то комісія буде вище мінімум на 1%.
3
Інший більш вигідний, але і більш тривалий спосіб переведення в готівку грошей з кредитної картки - це її прив'язка до однієї з віртуальних платіжних систем, наприклад, таких як Webmoney, QIWI або Yandex- гроші. Цей спосіб актуальний при частому обналичивании. Якщо у вас ще немає електронного гаманця, для початку створіть його. На сайтах систем міститися докладні покрокові інструкції, тому отримати веб-гаманець вам не складе труднощів. Потім переведіть кошти з кредитки на цей гаманець. Після чого через сайт тієї системи, якою ви користуєтеся, переведіть кошти на свою дебетову банківську карту або банківський рахунок. Ви можете й іншим способом використовувати гроші, переведені з кредитного стану в електронне. Ви можете через інтернет оплачувати різні товари та послуги, у тому числі рахунки мобільних телефонів, комунальні заборгованості і т.д.
Зверніть увагу
Перевести в готівку кредитну картку можна у відділенні банку, що видав її, і за допомогою банкомату будь-якого банку, що обслуговує карти тієї ж платіжної системи, до якої належить Ваша кредитка. Найчастіше комісія за зняття готівки як в касі банку, так і через внутрішній банкомат становить однаковий відсоток, тому тут все залежить тільки від Ваших переваг.
Корисна порада
Не обов'язково Тоскани з собою саму кредитну карту - головне знати її номер і мати при собі паспорт. Якщо у Вас рублева кредитка, то щоб її перевести в готівку, можете скористатися банкоматом.