Як зробити гудзик.

В деяких випадках потрібні особливі гудзики. Якщо виготовити гудзики своїми руками, то вони будуть гарантовано ексклюзивними. Зробити гудзики можна з самих різних матеріалів - дерева, пластмаси, тканини і так далі.
Вам знадобиться
  • Ножиці, тканина або шкіра, колечка, лінійка, кравецькі крейда, нитки, голка, бусинки-перлини, дріт, кусачки, дерев'яний молоток і наковаленкою, шпильки-невидимки.
Інструкція
1
Як зробити гудзик з тканіДля виготовлення гудзики з тканини потрібно взяти щільну тканину, наприклад драп або сукно. Тканина необхідно гарненько відпрасувати, щоб не було складок. За допомогою лінійки і кравецької мілка або змилка на тканини намалюйте трикутник по числу необхідних гудзиків. Підстава трикутників має відповідати передбачуваної ширині гудзики.
2
Наступним етапом виготовлення гудзики є заготівля зволікань, які нарізаються за допомогою кусачок. Довжину зволікань розраховуйте, виходячи з того, що кожна з них повинна бути на один сантиметр менше, ніж підстава трикутника з тканини.
3
Покладіть дріт на шматочок тканини, відступивши 5 мм від основи. Загорніть куточки, закриваючи кінці дроту, і зашейте їх. Трикутник акуратно згортається в щільну трубочку - "улиточку". З виворітного боку "равлик" закріплюється за допомогою нитки так, щоб стібків не було видно.
Зверніть увагу
При прошивці щільної тканини або шкіри бажано користуватися наперстком, так як голка з труднощами проходить крізь щільний матеріал.
Корисна порада
Зробити гудзики своїми руками можна з самих різних матеріалів - дерева, пластмаси, тканини і так далі.