Як позбутися запаху в салоні.

З такою проблемою, як неприємний запах в салоні автомобіля, стикаються практично всі. Неприємні запахи з'являються, якщо ви - курець або перевозите в машині домашнього вихованця. Нарешті, просто щось витекло з пакету з продуктами, все це негативно позначиться на запаху в салоні .
Інструкція
1
Якщо запах не дуже сильний, то можна купити в машину ароматизатор. Зараз вони випускаються на будь-який смак. Головне, щоб запах ароматизатора був не нав'язливим. Купуйте такий, щоб подобався не тільки вам, а й вашим близьким. Інакше поїздка в машині для когось буде сущим кошмаром. Ароматизатор може замаскувати несильні запахи. А може змішатися з поганим запахом, що призведе до погіршення ситуації. Не рекомендується використовувати автомобільні ароматизатори, якщо в салоні запах від життєдіяльності вашої кішечки або собаки. В цьому випадку запах посилиться в рази.
2
Можна застосувати старий спосіб усунення запахів. Намочити великий махровий рушник і залишити на ніч у машині. Мокрий рушник добре все вбирає в себе. Але, знову ж, якщо запах сильний і різкий, швидше за все вам це не допоможе.
3
Хімчистка салону - це більш серйозний метод у боротьбі з поганим запахом в автомобілі. Плюси в тому, що дана процедура усуває джерело, а не маскує його. Можна замовити хімчистку не всього салону, а тієї частини, яка виливає неприємний аромат. Це істотно знизить ціну на дану послугу. Мінус в тому, що якщо ваш салон прокурений, то висока ймовірність того, що запах з'явиться знову.
4
Зараз на російському ринку з'являється нова послуга-озонування. За допомогою вентилятора в салон автомобіля подається озон. Він вступає в реакцію з молекулами інших речовин, вбиваючи викликаний ними запах. Коштує така послуга не дешево, але на сьогоднішній день вона найбільш ефективна.
5
Самий крайній випадок-це перетяжка салону. Це найдорожчий спосіб. Мало того, що якийсь час вам доведеться обійтися без машини, так ще й грошей це коштує чималих.
6
Майте на увазі, що деякі запахи говорять про несправності вашого автомобіля. Якщо з повітроводів йде солодкуватий запах, значить, десь протечка охолоджуючої рідини. Якщо дме затхлий запах, то треба почистити кондиціонер. Це можна зробити самому, але краще звернутися до фахівців. Якщо ж в салоні пахне горілої проводкою або бензином, негайно вирушайте в сервіс.
Корисна порада
Дотримуйтесь в машині порядок і чистоту. Намагайтеся бути акуратними, тоді вам не доведеться боротися з неприємними запахами в вашому автомобілі.
Купили дитині новий велосипед, чоловік приніс додому новісінькі гумові чоботи для літньої риболовлі, родичі подарували малюкові цілий мішок гумових іграшок. І тепер ви не уявляєте, як позбутися цього сильного запаху , яким, здається, «просочилася» кожна річ в будинку. Питання про те, як позбавитися від неприємного запаху , хвилює і автолюбителів, які постелили в салон автомобіля нові гумові килимки або щойно «перевзули» свого «залізного коня».
Інструкція
1
Постарайтеся з'ясувати походження джерела запаху . Тобто, звичайно, ви можете знати, що неприємний гострий запах гуми виходить від коліс велосипеда або дитячої коляски. Але майте на увазі, що сильний «аромат» мають в основному вироби, вироблені з неякісної гуми. Вони токсичні і можуть викликати не тільки головний біль, але і значно серйозніші наслідки. Подумайте: можливо, варто позбутися не від неприємного запаху , а від його джерела?
2
Скористайтеся якісними освіжувачі повітря. Сучасна хімічна промисловість пропонує безліч якісних засобів для усунення неприємних запахів, в тому числі і запаху гуми. Виберіть приємний стійкий аромат - наприклад, цитрусових або лаванди.
3
Скористайтеся перевіреними народними засобами. Для того щоб позбутися від запаху гуми, що виходить від дитячих іграшок, пропонується наступна порада: необхідно заварити в крутому окропі суміш сухого листя м'яти і меліси і в отриману «заварку» додати кілька крапель ароматичного масла . В цей розчин потрібно помістити гумові іграшки на ніч. Перевірено - запах гуми зникає практично безслідно. У тому випадку, якщо запах гуми виходить від одягу, зазвичай буває достатньо випрати річ в автоматичній пральній машинці з додаванням гарного кондиціонера.
4
Ретельно провітріть приміщення. Якщо ви не можете позбавитися від запаху гуми в приміщенні, слід відкрити всі вікна, особливо в літній час. Також рекомендується розвісити в кімнаті вологі рушники, бажано махрові. Те що мокрі рушники добре вбирають сторонні запахи, неодноразово перевірено на практиці. Що стосується салону автомобіля, слід також провітрити його і провести ретельне вологе прибирання. Можливо, у вашій ситуації будуть корисними якісні автомобільні освіжувачі повітря.