Як зробити бездротову камеру. передавач для веб камери.

Процес підключення бездротової камери до комп'ютера практично нічим не відрізняється від підключення аналогічного пристрою, оснащеного з'єднувальним проводом. Щоб зробити бездротову камеру , вам необов'язково розбиратися в операційній системі. Всі дії виконуються досить швидко і вимагають від користувача тільки лише поверхневих знань в ПК.
Вам знадобиться
  • Бездротова камера, комп'ютер, драйвер бездротової камери.
Інструкція
1
Щоб бездротова веб-камера була правильно визначена системою, користувачеві необхідно встановити на комп'ютер додаткове програмне забезпечення. Необхідне ПЗ ви зможете знайти в комплекті поставки пристрою. Перед тим, як ви підключите камеру до комп'ютера, вам потрібно виконати установку драйверів.
2
Вставте диск з програмним забезпеченням веб-камери в дисковод і дочекайтеся його повного завантаження системою. Після того, як диск буде готовий до подальшої роботи, вам потрібно встановити на ПК драйвера для вашої моделі пристрою. Для цього задайте відповідну команду у вікні. Під час установки намагайтеся не втручатися в інсталяційний процес - установка повинна бути виконана за замовчуванням. Як тільки інсталяція програмного забезпечення буде завершена, перезавантажте систему.
3
Після рестарту системи вставте в комп'ютерний USB-порт передавач сигналу для веб-камери. Увімкніть пристрій і запустіть програму, ярлик якої з'явиться на робочому столі. Тут ви зможете перевірити працездатність підключеного пристрою. Підключення завершено.
4
Якщо у вас немає драйверів для веб камери, ви можете скачати їх в інтернеті на сайті розробника. Слід зауважити, що перед установкою завантаженого програмного забезпечення на комп'ютер, вам слід перевірити інсталяційний файл на наявність вірусів. Встановлюйте драйвера тільки в тому випадку, якщо загроз для вашого ПК не виявиться.