Як зв'язати сніговика. Як зробити з бісеру ялинку або сніговика.

Якщо ви до цих пір не визначилися, який же подарунок подарувати людині, то подарувати йому пов'язаного власними руками сніговика. Такий подарунок досить легко зробити, якщо у вас є необхідні за кольором нитки і спиці. Крім того, подарунок у вигляді сніговика підійде як малюку, так і дорослій людині. Тим більше, що зв'язати сніговика зовсім легко, і це вимагає зовсім малі витрати грошових коштів. Парочку таких сніговиків можна використовувати як сувенір на новорічні або різдвяні свята.
Інструкція
1
Загальний процес в'язки такого виробу представляється досить швидким і простим. Для такої роботи вам знадобляться звичайні спиці, різнокольорові відтінки ниток, наповнювач для іграшки у вигляді вати і голка. Для того щоб ваш майбутній сніговик стояв досить стійко, у вигляді підстави снеговику вставляють по середині коло з паперу. Подальше в'язання сніговика починається з центру кола. Вам необхідно набрати 12 петель, після чого почати новий ряд, у якому число всіх петель необхідно подвоїти. Провязав, таким чином, 7 рядів на лицьовій стороні сніговика вам необхідно стягти вийшло виріб і зшити всю деталь до кінця, попередньо не забувши вставити картонний круг.
2
Голову і шию необхідно в'язати точно так же, тільки на лицьовій їх стороні провязать не 7, а цілих 14 рядів ниток. Після цього можна почати формувати шию і руки з ногами для майбутнього сніговика. Як тільки всі частини тіла майбутньої ляльки готові, можна починати стягувати однієї ниткою голову і тіло, і поступово набивати його ватою. Особа вашого сніговика можна зробити за допомогою бусинок або також зв'язати за допомогою застібок і маленьких гудзиків.
3
Також ви можете пов'язати різні аксесуари до снеговику, наприклад шапку. Загальна кількість петель на таку шапку має повністю відповідати довжині окружності всієї голови вашого сніговика. Починайте в'язати спочатку білою ниткою, а потім можна переключитися на інші кольори. Як тільки необхідну кількість рядів для шапки буде пов'язано, можна поцупити і зшити вийшла капелюшок. Загалом, зв'язати сніговика і необхідні аксесуари до нього не так вже й складно. Головне витратити трохи часу і завзятості, а також вкласти всю любов в майбутній виріб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hm01-1fO2Kk