Як підключити навушники з мікрофоном до пк. драйвер на навушники з мікрофоном на рс.

На сьогоднішній день існує два способи підключення навушників з мікрофоном до персонального комп'ютера. Слід зауважити, що кількість способів відповідає числу різновидів пристроїв, що підключаються, які можуть бути як бездротовими, так і оснащеними з'єднувальним шнуром.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, навушники з мікрофоном, драйвер пристрою.
Інструкція
1
Спочатку слід розглянути спосіб підключення до комп'ютера навушників з мікрофоном , оснащених з'єднувальним проводом. Даний спосіб є найбільш простим і швидким порівняно з підключенням бездротового типу аналогічного пристрою. Щоб підключити навушники з мікрофоном до ПК, вам потрібно вставити штекер пристрою в гнізда звукової карти, які будуть відповідати їх кольором.
2
Після вставки штекерів в роз'єми звукової карти на робочому столі може з'явитися діалогове вікно, яке вимагає уточнення типу підключеного пристрою. Вам потрібно задати параметри відповідно до типу - підключивши штекер навушників, відзначте параметр «навушники" і натисніть "ОК". Підключивши мікрофон, визначте його відповідним параметром, після чого збережіть зміни. Якщо в ході підключення діалогове вікно так і не з'явилося, значить, потрібний тип пристрою був автоматично визначено операційною системою.
3
Щоб підключити до комп'ютера бездротові навушники з мікрофоном , вам попередньо потрібно встановити на ПК необхідні драйвера (потрібне програмне забезпечення поставляється в комплекті з навушниками). Встановіть драйвер пристрою і перезавантажте систему.
4
Після того, як комп'ютер стане доступним до роботи після перезавантаження, вставте USB-передавач пристрою в вільний порт і дочекайтеся його визначення системою. Як тільки на робочому столі з'явиться інформація про благополучне визначенні пристрою, ви зможете скористатися навушниками з мікрофоном , привівши тумблер включення в положення «ON».