Як зробити яйце з бісеру.

Традиційний подарунок на Великдень - це яйце . Воно є символом цього свята. Можна дарувати фарбовані справжні яйця, розписні, виготовлені з дерева або навіть прикрашені коштовностями. Якщо ви хочете проявити фантазію, то спробуйте самостійно зробити яйце з бісеру.
Вам знадобиться
  • - пап'є-маше;
  • - міцна нитка;
  • - бісер різних кольорів;
  • - клей;
  • - голка .
Інструкція
1
Спочатку потрібно визначитися з основою. Ви можете використовувати і сьогодення яйце , тільки спершу необхідно видалити вміст, зробивши проколи. Але така основа занадто тендітна і недовговічна, тому, якщо ви хочете щоб ваш подарунок довго зберігався, краще зробіть болванку з пап'є-маше або з дерева.
2
Можна робити яйце двома способами. Перший - це нанизати на нитку намистини і потім щільно обмотувати яйце ниткою по спіралі, приклеюючи до поверхні яйця. Поверхню потрібно попередньо обмазати клеєм, найкраще підійде ПВА. Використовуйте бісер різних кольорів, щоб яйце було ошатним і красивим. Коли клей висохне, прикрасьте виріб стрічками.
3
Для досягнення більшого ефекту можна забарвити яйце фарбою, а потім також обмотати нанизаним бісером, тільки бісер в цьому випадку краще використовувати прозорим, а замість звичайної нитки використовувати безбарвну, наприклад, тонку волосінь.
4
Для того щоб візерунок був більш цікавим і об'ємним, можна скористайтеся іншим способом. Він трохи більш трудомісткий і вимагає більше вміння, але зате результат порадує і вас, і того, хто отримає цей оригінальний подарунок. При цьому способі вам потрібно обплести яйце бісером так, що воно немов опиняється в ошатному чохлі.
5
Для цього спочатку сплетіть «пасок». По ширині він становить приблизно третину яйця. Сплетіть пояс, закріпіть обидва його кінця і надіньте на яйце , на його найширшу частину. Пояс повинен сидіти щільно, не бовтатися.
6
Наступний крок - це обплітання верхній і нижній частині яйця. Зазвичай використовується техніка сіточки. Потрібно буде плести ажурну сітку, рухаючись від пояса до верхівки або основи яйця, в кожному колі зменшуючи кількість бісерин, щоб сіточка щільно охоплювала заготовку.
7
Коли закінчите плести, закріпіть ниткою сіточку. Особливо красивим виходять яйця при використанні бісер різних кольорів - ви можете підібрати намистинки однієї кольорової гами для плавних переходів, а можна -контрастние кольору, для більшого ефекту. Коли ви освоїте цю техніку, то зможете робити безліч різних варіантів візерунків для яєць з бісеру, і кожне буде унікальним