Як знизити заробітну плату.

При використанні певних економічних моделей в управлінні компанією, керівництво зацікавлене в скороченні постійних витрат. Фонд оплати праці, без сумніву, становить значну частину від них. Але існує спосіб, як його знизити - ввести обов'язкову бонусну систему заохочення працівників.
Вам знадобиться
  • -Фонд оплати праці;
  • -Положення про бонусну систему оплати;
  • -Бюджет.
Інструкція
1
Скоротіть кожному співробітнику половину окладу, одночасно запровадивши бонуси. Цей захід може зробити вас непопулярним, т.к. більшість з нас трепетно відноситься до гарантованої частини виплат. Ми спочатку сприймаємо відсотки як щось ефемерне, яке «може бути, а може - і не бути». Навіть люди з економічною освітою, які розуміють, чим викликана така міра як зниження гарантованої частини заробітної плати, відчувають дискомфорт і відчуття, що їх хочуть обдурити. Проте отримавши в перший раз бонусні виплати, в ряді випадків що опиняються більше тієї суми, яка урізана, змінюють свою думку.
2
Введіть бонус за вислугу років. Скажімо, кожен співробітник, який пропрацював більше року, отримує додатково певний відсоток від гарантованого окладу. Необхідна градація термінів: скажімо, за один рік виплати становитимуть одну суму, за 3 роки - іншу, за роботу більше 5 років - третю. Які саме відсотки виплачувати працівникам, в кожній конкретній компанії вирішується індивідуально. Головне, щоб ці виплати, а одно - всі інші бонуси були «прозорими», тобто всі співробітники знали, яку суму вони повинні отримати на руки.
3
Розробіть бонус з продажу, якщо мова йде про збутової компанії, основні працівники якої займаються реалізацією якоїсь продукції. Цей бонус, який виправдовує скорочення окладу, може бути трьох типів: за перевищення кількості угод (якщо менеджер або агент продав більше запланованого); за найбільшу суму разової угоди; за збут певної групи товарів. Що стосується персоналу, зайнятого на виробництві, на жаль, дана бонусна схема для нього втілена бути не може. В цьому випадку рекомендується введення так званого «особистісного» бонусу. Він виплачується або від перевищення плану, або при значно більш високій якості виробленої продукції.
4
Введіть відрядні системи оплати. Це також один із способів законно знизити заробітну плату , а то і зовсім прив'язати про плату праці до вироблення. Відрядна форма має свої види: пряма відрядна, непряма відрядна, відрядно преміальна та відрядно прогресивна. Який з них підходить вашому бізнесу - залежить від бізнес-процесів, що відбуваються у вашому підприємстві.