Як побороти почуття голоду.

Найчастіше дуже складно не піддатися бажанням з'їсти щось смачненьке, особливо під час дієти. Але слід вміти відрізняти почуття справжнього і помилкового голоду, а також знати кілька правил, які допоможуть знизити апетит і побороти почуття голоду.
Інструкція
1
Для того щоб побороти почуття голоду, краще його не випробовувати. Для цього прийомів їжі повинно бути як мінімум п'ять. Тільки звичайно ж, їжа не повинна бути калорійною, а порції - великими. Голодуючи, ви підсилюєте свій апетит.
2
Часто за голод ви приймаєте спрагу. Спробуйте випити склянку мінеральної води або чаю без цукру. Якщо ви насправді хотіли пити, то почуття голоду пройде.
3
Перед кожним прийомом їжі випивайте склянку води або соку (томатного, морквяного, соку селери, іншого овочевого). Він трохи знизить апетит, і ви з'їсте менше.
4
Скористайтеся знанням психології, обдуріть свій організм. Накладайте їжу в невеликі тарілки, щоб вона здавалася заповненою. Якщо ж кількість їжі буде лежати на великій тарілці, у вас буде відчуття, що ви з'їли мало. Також уникайте посуду яскравих активних кольорів - вона може підвищити апетит. Психологи стверджують, що найкраще для зниження апетиту вибирати тарілки блакитного кольору.
5
Коли вам потрібно знизити вагу, намагайтеся не вживати в їжу їжу, приготовлену з безліччю спецій - вони підвищують апетит. Також не вживайте багато солі.
6
Мами напевно говорили кожному з вас в дитинстві, що не треба поспішати, коли їси, що потрібно пережовувати повільно. Мами були праві - при цьому способі ви наїдаєтеся меншою кількістю їжі.
7
Не відмовляйтеся від сніданку, особливо класичного - каші. Злаки перетравлюються довго, тому ви будете почуття вать себе ситим довгий час.
8
В якості перекусу намагайтеся вживати не шоколадки і печиво, а фрукти, овочі і горішки. Тільки пам'ятайте, що яблуко навпаки підстьобує апетит, тому краще з'їсти половинку банана, грушу або апельсин. Горіхи калорійні, тому ними не варто захоплюватися - з'їжте кілька штучок.
9
Ароматерапія добре допомагає впоратися з нападом голоду. Як тільки відчуєте сильне бажання перекусити, просто понюхайте флакончик з маслом апельсина, лимона чи грейпфрута. Вони продаються в аптеках, і їх можна носити з собою.
10
Намагайтеся не носити дуже вільного одягу. У ній вам завжди буде здаватися, що можна з'їсти ще трохи. Облягаючий одяг буде вас мотивувати утриматися від переїдання. Якщо перед сном у вас з'явиться бажання перекусити, просто випийте склянку чаю з краплею молока.