Як зробити хижака. Маска хижака своїми руками.

Для людини з фантазією немає нічого неможливого. Йому навіть ламати голову над тим, як зробити хижака не доведеться, оскільки він вигадає цього приводу не 1, а цілих 3 способи.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зробити хижака - це дати притулок добра тварина і перестати його годувати. Опісля вже кілька днів у вас буде жити одомашнений хижак - ви здивуєтеся, як майстерно він полюватиме не тільки на привид їжі, але і на ваші ноги, руки, тапочки та акваріумних рибок. Якщо тварини, яка можна перетворити на хижака, у вас немає і заводити його ви не плануєте, то можна обійтися і без звіра.
2
Зробити хижака можна у вигляді маски. Намалюйте на щільному папері голову хижака (образ виберіть за смаком або взагалі придумайте), розфарбуйте. Не забудьте зобразити хижий оскал, щоб ні у кого не було сумнівів, що це не пухнастий зайченя. По краях маски зробіть дві маленькі дірочки, просмикніть в них тонку гумку, закріпіть. Маска готова. Для посилення ефекту можна скористатися фосфоресцирующей фарбою. Тоді маска буде світитися в темряві, що, безсумнівно, додасть образу хижака більше інтриги.
3
Хижака можна зробити за допомогою комп'ютерної графіки. Якщо ви вмієте користуватися відповідною програмою, то можете створити свого власного, неповторного хижака. Продумайте його образ до найдрібніших подробиць перш, ніж почати будувати. Дайте йому ім'я або придумайте назву. Опишіть для себе його повадки. Нічим не обмежуйте вашу фантазію, і у вас вийде ексклюзивний хижак.