Як змити руду фарбу.

Рудий барвник - один з найбільш стійких і важковиводимих. А йде цей сонячний колір далеко не всім. Ось і доводиться жінкам і дівчатам, які поставили над своїм волоссям невдалий експеримент, виводити руду фарбу . Щоб не зіпсувати свої локони остаточно, потрібно знати, як робити це правильно.
Інструкція
1
Щоб змити руду фарбу , придбайте в професійних магазинах засіб для декапажа або систему корекції (видалення) кольору. Це продукти за своїм складом дуже схожі зі засобом для знебарвлення волосся. Купуйте змивку для фарби тільки тієї фірми, чиїм барвником ви колорованого волосся. Інакше ви не тільки не змиєте непотрібний тон, а й маєте шанс стати абсолютно несподіваного кольору.
2
Дуже часто кошти для змивки фарби з волосся, як і сама фарба, складається з декількох тюбиків з різним складом. Перед застосуванням прочитайте інструкцію і ознайомтеся з тим, як правильно змішувати ці інгредієнти.
3
Перед початком процедури обов'язково одягніть на руки гумові рукавички. Швидше за все, ви знайдете їх в комплекті із засобом для декапажа.
4
Злийте разом склади з тюбиків і кілька разів струсніть ємність для кращого змішування.
5
Нанесіть суміш на сухе волосся. Краще перед процедурою 2-3 дні не мити голову. Так вашим локонам буде завдано найменший збиток.
6
Одягніть на голову поліетиленову шапочку для створення теплового ефекту.
7
Суміш тримають на волоссі 20-40 хвилин, в залежності від складу змивки. Точний час зазначено в інструкції по застосуванню, яка обов'язково буде в коробці.
8
Коли відведений час закінчується, помийте голову шампунем. Краще використовувати спеціальний засіб для використання після декапажа. Якщо потрібний ви не знайшли - купите засіб для сухого волосся. Воно добре змиє з волосся складу, зволожить і зміцнить пошкоджені локони.
9
Після цього обов'язково використовуйте кондиціонер або бальзам - ополіскувач для фарбованого волосся. А ще краще - нанесіть живильну маску.
10
Існують і народні засоби для змивання рудої фарби. Але допомагають вони далеко не завжди. Шкоди ніякої, звичайно, не буде, тому можна спочатку спробувати їх.
11
Для того щоб змити руду фарбу , нанесіть на волосся реп'яхову олію. Протримати його потрібно 5-6 годин. Можливо, непотрібний колір не змиється зовсім, зате ваші локони отримають відмінну вітамінну підживлення.
Корисна порада
декапажа - сучасна процедура, що дозволяє змити штучний колір з волосся, не зачіпаючи при цьому натуральний пігмент.
Кожна жінка, яка використовує всі сучасні можливості для створення ідеального образу, стикалася з проблемою невдалого фарбування. Сьогодні, коли в моду повернулися натуральні кольори волосся, коли дівчата намагаються підкреслити природну красу свого волосся за допомогою засобів догляду, уникаючи жорсткого фарбування, питання повернення природного кольору волоссю стає все більш актуальним.
Вам знадобиться
  • Змивка для волосся
  • Шампунь глибокого очищення
Інструкція
1
Для початку купіть спеціальну змивку і скрабірующій шампунь, який допоможе прискорити процес вимивання пігменту і буде доглядати за волоссям після впливу препарату. Краще якщо кошти будуть придбані за порадою специалиста.Профессиональная смивка зможе виправити ситуацію в короткий термін, як-би витягаючи фарбувальний пігмент з волосся.
2
У кожного виробника є свої рекомендації, щодо проведення змивки їх средством.Строго дотримуйтесь рекомендацій з приготування розчину зазначеним в інструкціі.1. Готовий засіб наносите на брудні волоси.Постарайтесь зробити це наскільки можливо швидко (засіб швидко втрачає свою ефективність), від цього залежить рівномірність вимивання пігмента.Наносіте засіб починаючи з потилиці, ретельно втираючи у волосся. Надіньте шапочку для душу і тримайте засіб на волоссі строго відповідно до зазначеного в інструкції часу, не передержівайте.2. Змивайте засіб до повного звільнення від препарату обов'язково гарячою водою і не менше п'яти хвилин.3. Вимийте голову скрабірующім шампунем для завершення очищення.
3
Перевірте якість вимивання пігменту проявником, що входять в комплект змивки, на невеликий пряді.Еслі не вдалося за один сеанс змити фарбу з волосся, налаштуйтеся на необхідність проведення повторного змивання.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що смивка ефективна тільки для волосся, пофарбованих стійкою фарбою. Якщо ваше волосся було пофарбоване натуральними барвниками (хна, басма і т.д) або відтіночними шампунями, смивка для них буде неефективна.
Корисна порада
Перш, ніж приступити до нанесення будь змивки, перевірте її ефективність на невеликий пасма. Заодно зможете перевірити, чи не викличе засіб у вас аллергію.Учітивайте, що найчастіше процедура змивки залишає на волоссі жовтуватий відтінок, тому будьте готові до можливої необхідності тонування волосся в натуральний колір, щоб приховати жовтизну.