Як назвати машину. Як назвав автомобіль.

Кожен автовласник з любов'ю говорить про свою «ластівці», називаючи її найласкавішими іменами. І це правильно, адже від того, як назвали автомобіль, може і скластися його подальша доля. Тому неофіційне ім'я має виражати не тільки темперамент автомобіля, але і ставлення господаря.
Інструкція
1
Якщо ви поки не знаєте, як ласкаво називати машину , визначитеся, якого вона у вас підлоги - хлопчик чи дівчинка. Часто буває, що жінки їздять виключно на «хлопчиків», а чоловіки - на «дівчаток». І нехай навіть «хлопчик» маленький і жовтий, а «дівчинка» - величезний позашляховик. Ця гендерна схильність носить психологічний аспект. Можна визначити «стать» машини і по її назві. Наприклад, BMW відноситься більше до чоловічого роду, а "Лада" або Kia до жіночого. А ось Mercedes, спочатку носить жіноче ім'я, часто відносять до чоловічого роду через його брутальної "зовнішності".
2
Якщо з «підлогою» машини ви вже визначилися, можна подумати і про ім'я. Як правило, автомобілі нарікають зменшувальними іменами, похідними від назви марки або моделі. Nissan Almera ласкаво називають Алечка, Toyota Corolla - Буренко від співзвучної з Corolla слова "корова". Для шведської Volvo підходить російське ім'я Валик.
3
Можна назвати автомобіль, перевівши на російську мову його офіційна назва. Наприклад, Suzuki Swift перекладається як стриж. Та й сама машина маленька і маневрена, тому назва швидкої пташки їй дуже підходить. Або Mitsubishi Lanser. Lanser перекладається як воїн. Якщо врахувати, що це японський автомобіль, то його можна називати самураєм.
4
Придумати прізвисько для машини можна і по країні-виробнику машини. Якщо автомобіль виробляє американський автоконцерн, то машина може отримати ім'я Американець, Чикаго, наприклад. Італійський Fiat жартома називають макарониною, а французькі автомобілі - жабами, натякаючи на гастрономічні пристрасті цих країн.
5
Машини старі, з пробігом, називають дідок, ветеран, мандрівник. Звичайно, багатьом дістаються і образливі прізвиська, на зразок відра, конструктора і тарантайкі. Може, вже пора відправити такі машини на заслужений відпочинок, а самим пересісти на новенькі «літаки», «літаючі табуретки» і «нічні гонщики»?