Як використовувати батареї ноутбука.

Акумуляторна батарея ноутбука - досить складна деталь. Справа в тому, що при її неправильної експлуатації, вона може досить швидко виробити свій ресурс. Це, в свою чергу, призведе до того, що ваш ноутбук зможе працювати без заряджання не 3-4 години, як це було при його покупці, а всього лише 30-50 хвилин. Щоб уникнути подібної проблеми, потрібно вміти правильно поводитися з акумуляторною батареєю ноутбука і не використовувати її даремно.
Інструкція
1
Одним з найважливіших моментів правильного вибору ноутбука і акумуляторної батареї є перевірка їх при покупці. Вимагайте, щоб ноутбук розпакували у вашій присутності. Це дозволить уникнути придбання товару з вітрини. А адже саме вони, найчастіше, служать набагато менше.
2
Переконайтеся, що всі окремі елементи - акумуляторна батарея та мережеве зарядний пристрій - упаковані в окремі пакети. Увімкніть ноутбук і заряджайте його до того моменту, коли індикатор покаже 99%.
3
Через те що в акумуляторах ноутбуків використовуються іони літію, у них існує «ефект пам'яті» аналогічний телефонним акумуляторам. Щоб домогтися максимальної місткості батареї, її потрібно повністю зарядити і розрядити три або чотири рази.
4
У акумуляторної батареї ноутбука є певний ресурс. Щоб даремно його не витрачати, рекомендують якомога рідше використовувати акумулятор. Тобто якщо ви досить часто використовуєте ноутбук в домашніх умовах, то акумулятор краще зняти.
5
Ні в якому разі не знімайте повністю заряджений або розряджений акумулятор на тривалий термін. Рекомендовано заряджати його на 50-60%. Загорніть його в щільний целофановий пакет (можна використовувати той, в якому він був при купівлі) і приберіть в прохолодне темне приміщення (можна навіть в холодильник, але не в морозильну камеру).
6
Врахуйте, що коли ви використовуєте ноутбук без акумуляторної батареї, найкраще підключати його до розетки до подовжувача. Чи не відключайте акумулятор від ноутбука на тривалий термін. Приблизно раз на місяць підключайте його і проводите цикл зарядки-розрядки.
7
Якщо є можливість, придбайте другий акумулятор одночасно з покупкою ноутбука . Це дозволить вам в майбутньому заощадити і нерви, і кошти.