Як пов'язати капюшон гачком. Як зв'язати три ряди ст. б/н збавляючи кожну п'яту петлю гачком видио.

Капюшон - дуже зручна деталь одягу, як для дитини, так і для дорослого. Його можна накинути у прохолодну осінню погоду, а взимку одягнути під шапку. В'язання його гачком не складе великої праці.
Вам знадобиться
  • Для дитячого капюшона:
  • 50 г пряжі і гачок № 5
  • Для капюшона великого розміру:
  • 100 г пряжі і гачок № 3
Інструкція
1
Зв'яжіть капюшон для дитини на розмір 62. В'яжіть візерунком «шишечки». Щільність в'язання - на 10 см 16 петель і 10 рядов.Узор «шишечки» почніть ланцюжком з повітряних петель. Перший ряд: на другий, а потім і на кожній першій повітряної петлі в'яжіть 1 ст. б/н. В кінці ряду пров'яжіть повітряну петлю. Другий ряд: ст. б/н, гачок вводите в повну підставу петлі. В кінці ряду так же пров'яжіть повітряну петлю. Третій ряд: 1 «шишечка» і 1 повітряна петля. Повторюйте до кінця ряду. Для того, щоб зв'язати «шишечку», введіть гачок в повну підставу ст. б/н, витягніть петлю і введіть гачок в перший ст. б/н, витягніть нитку, зробіть накид, введіть гачок в другій ст. б/н, витягніть петлю і всі сім петель пров'яжіть разом з накидом. В кінці ряду пров'яжіть повітряну петлю. Четвертий і наступні ряди так само в'яжіть, чергуючи «шишечку» і повітряну петлю. Для "шишечки" гачок вводите в повну підставу петель нижньої "шишечки" і повітряної петлі. Закінчуйте ряди так само повітряними петлямі.Наберіте для в'язання капюшона 42 повітряні петлі і 1 повітряну петлю підйому (26 см). У другому ряду 10 разів рівномірно на 1 петлі в'яжіть 2 ст. б/н. Через 20 см (19 рядів) залиште в середині 8 петель і в'яжіть роздільно обидві частини ще 2 см. Для планки зв'яжіть 2 ряди ст. б/н по краях поличок капюшона. Гачок вводите в кожну «шишечку» і верхню петлю підйому. По передньому краю зв'яжіть 4 рази по одній «шишечки». Для того, щоб зав'язувати капюшон, зробіть 2 шнурка з помпонами.
2
Зв'яжіть капюшон з двох симетричних половинок на розмір 40 - 42.Основной візерунок: ст. с/н, першу петлю кожного ряду замінюйте на 3 повітряні петлі под'ема.Сделайте ланцюжок з семи повітряних петель і трьох петель підйому. В'яжіть основним узором. Додавайте петлі наступним чином: у другому ряду 1 раз по 3 петлі, всього 10 петель. У третьому ряду 1 раз по 2 петлі, разом 12 петель. Потім зв'яжіть 41 повітряну петлю і 3 повітряні петлі підйому. Поверніть роботу. В четвертому ряду зв'яжіть 14 сполучних стовпчиків, 12 ст. б/н, пров'яжіть 27 петель основним узором. В п'ятому ряду зробіть 46 петель основним узором, зв'яжіть 5 напівстовпчиків і 2 ст. б/н. Всього буде 53 петлі. У шостому ряду додайте 3 петлі. Разом вийде 56 петель. В'яжіть від набірного краю 24 см. Потім залиште 3 петлі зліва, і в кожному ряду зв'яжіть 4 рази по 4 петлі.Через 29 см буде пов'язана половина капюшона. Звідси в'яжіть симетрично. Зменшуйте там, де додавали і наоборот.Свяжіте на передній край 4 ряди основним узором для планки. Зробіть шнурок підходящої довжини і вставте його в планку.