Як вивести чорнило з шкіри. Чим видалити чорнило з шкіри.

Шкіра - це дуже гарний і практичний матеріал. Більшість плям з неї досить легко звести. А, як видалити чорнило з шкіряних виробів? Способів існує дуже багато.
Інструкція
1
Перший спосіб. Основним компонентом, що допомагає позбутися від чорнильного плями, стане сіль. Товстий її шар насипте на пляму. Потім злегка збризніть водою. Але не надто мочіть. Сіль просто повинна стати трохи вологою. Залиште її на 1-2 дні на шкіряному виробі. По закінченні цього часу струсіть сіль з плями. Після змочіть в розчині скипидару губку. Місце, де було пляма, потрібно протерти до блиску.
2
Другий спосіб. Тут уже необхідні більш складні компоненти. Візьміть п'ять частин денатуратного спирту і дві частини гліцерину. Змішайте ці складові в чашці. Візьміть ватний диск. Рясно змочіть його в цьому розчині. Ретельно протирайте в перебігу декількох хвилин пляма. Після видалення чорнила, промийте це місце теплою водою.
3
Третій спосіб. Чорнильні плями з шкіри добре видаляє молоко. Нагрійте його небагато. Ватним тампоном, змоченим в ньому, протирайте пляма. Воно повинно змитися. Потім протріть це місце сухою ганчіркою.
4
Четвертий спосіб. Тепер знадобиться медичний спирт. Рясно змочіть їм серветку й акуратно протирайте пляма. Можете навіть залишити серветку на виробі хвилин на 30 до абсолютного розчинення чорнильного плями. Після цього промокніть вологою чистою ганчіркою. Якщо з першого разу не вдалося повністю звести пляма, то спробуйте повторити заново всю процедуру. Потім протріть це місце водним розчином оцту. На один літр води повинна припадати 1/4 склянки оцту. Після ретельно промийте під краном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WPPqVO19CwQ
Зверніть увагу
Але при виведенні чорнильних плям потрібно бути дуже обережними. Адже виріб легко зіпсувати. Якщо разом з плямою ви вивели і колір, то зафарбуйте це місце спеціальною фарбою для шкіри, підходящою по відтінку. Крім того, на виробах зі штучної шкіри чорнильні плями ні в якому разі не можна видаляти ацетоном або спиртом. В цьому випадку допоможе тільки тепла мильна вода.