Як заїжджати на естакаду. Що не скотитися на естокади.

Заїзд на естакаду - найскладніший з елементів складання іспиту в ГИБДД на майданчику. Для його успішного проходження необхідно кілька складових - ваше вміння працювати ручним гальмом і газом, і справність навчального автомобіля.
Інструкція
1
Як проходить здача екзаменаційного елемента «естакада». Ви повинні під'їхати до естакади, що представляє із себе щось на зразок підйомника, зупинитися на невеликій відстані. Після цього включити першу швидкість і рушити, заїхати на підйом, зупинитися, поставити машину на ручне гальмо, без перемикання швидкості в нейтральне положення. Далі рушити з мінімальним відкотом машини назад, заїхати на верхній майданчик і зупинитися. Після зупинки включити першу швидкість і з'їхати з естакади, контролюючи швидкість гальмуванням.
2
Які складнощі можуть підстерігати учня в цьому елементі. Найголовніше для складання іспиту, це не скотитися при спробі рушити в «гірку». Для цього, необхідно сильно натягнути ручник, який дуже часто на навчальних машинах або не працює, або настільки тугий, що тягнути його доводиться двома руками. Не соромтеся це робити, а якщо ручник не справний, заздалегідь повідомте про це приймає іспит інспектору.
3
Коли ви зупинилися на підйомі, тримайте ніжні гальма до тих пір, поки машина не зафіксує своє становище за допомогою ручника. Тоді плавно відпустіть педаль. Не потрібно одночасно відпускати педаль і підтягувати ручник, ви поки не знаєте його можливостей.
4
Для подальшого підйому, почніть плавно натискати газ, підвищуючи обороти машини. Ручник в цей момент повільно опускайте вниз. Якщо ви відчуваєте, що обертів недостатньо, ручник поверніть вгору. В іншому випадку, машина може відкотитися назад. Як тільки ви відчуєте, що при набраних оборотах і трохи опущеному вниз ручнику, машина як-би починає вириватися вперед, трохи піддав газу і опустіть ручник. Автомобіль повинен рушити. Слідкуйте за тахометром. У всіх машин цифра необхідних обертів індивідуальна. Комусь треба лише трохи погазовать. Якісь автомобілі високоспритні, і для підйому їм може знадобитися показник до 5,5-6 тисяч обертів.
Естакада - один з елементів проїжджої частини. Вона являє собою міст, який перетинає дорогу, що йде прямо, і дає можливість водієві з'їхати з даної проїзної частини або змінити напрямок руху.
Інструкція
1
Для в'їзду на естакаду необхідно заздалегідь перебудуватися в крайній правий ряд відповідно розмітки. У в'їзду на естакаду буде висіти знак «Рух прямо або ліворуч» (4.1.6.) Або «Об'їзд перешкоди праворуч або ліворуч» (4.2.2.).
2
В'їзд на естакаду являє собою закруглену дорогу, обгороджену розділовими огорожами, переважно з одностороннім рухом і двома смугами руху.
3
Для правильного в'їзду на закруглену дорогу, необхідно скинути швидкість і включити знижену передачу. Швидкісний режим визначається крутизною повороту, нерівностями дороги, погодними умовами. Вибрати необхідну швидкість потрібно до входу в поворот.
4
Під'їжджаючи до повороту, тримайтеся правіше, при вході в поворот сместите автомобіль до зовнішньої сторони смуг. Перед поворотом коліс, сместите центр ваги вперед, різко кинувши газ або східчасто пригальмовуючи. Входити в поворот при гальмуванні не можна.
5
Після входу в поворот, починайте розганятися. Вам треба протидіяти відцентровій силі і вивести автомобіль з повороту. Плюс до всього ви їдете вгору під ухилом, значить, вам треба витягнути автомобіль вгору за допомогою швидкості.
6
На виїзді з закруглення буде знак «Дати дорогу» (2.4). Вам необхідно виїжджати ближче в правій стороні. Іноді при в'їзді на естакаду є, так звані кишені, в які повертає транспорт з прилеглою дороги. Якщо такий кишеню є, то ви в'їжджаєте в нього, а для подальшого перестроювання дієте згідно правилам. Якщо вам потрібно піднятися на естакаду і відразу з'їхати з неї, то ви без перестроювання по правій смузі доїжджаєте до місця з'їзду. Якщо кишені немає, то вам необхідно пропустити транспорт, що йде по головній дорозі.
7
При з'їзді з естакади на головну дорогу уважно стежте за впередіїдущие транспортом. Починайте дивитися по сторонах, щоб пропустити автомобілі на головній дорозі, тільки після того, як перед вами проїхали всі машини і ви зайняли місце повороту. Трапляються помилки, коли водій думає, що впередіідущего машина рушила, сам починає рух і повертає голову в сторону. У цей момент автомобіль перед ним може різко гальмувати.