Як позбутися від малярії на губах. маллярія на губах.

У кожної людини хоч раз у житті вискакувала малярія на губі. А це приносить масу незручностей і больових відчуттів. Розвитку даного захворювання сприяє зниження опірності та захисних функцій організму, переохолодження (особливо в холодну пору року) і гіповітаміноз. Якщо малярія на губах з'являється частіше двох разів на рік, то це свідчить про досить-таки значному зниженні імунітету. Позбавтеся від цієї недуги за допомогою народних засобів і не забудьте звернутися до лікаря для консультації.
Вам знадобиться
  • - ялицеве масло;
  • - гілки малини.
  • - сірник, вата, сірка.
  • - часник, мед, яблучний оцет.
  • - алое.
Інструкція
1
Як тільки ви відчули неприємне печіння і сверблячка в області губи, потрібно негайно приступати до лікування. У цьому вам допоможе ялицеве масло, яким потрібно змастити область застуди на губі. Повторюйте змазування кожні дві години і обов'язково на ніч. Можливо, малярія не проявили.
2
Для лікування малярії та герпесу на губах чудово допоможе малина, а точніше гілки малини, в яких цілий рік містяться речовини (поліфенольні), які пригнічують віруси. Зріжте їх, ретельно промийте під проточною водою і розріжте на невеликі відрізки, довжиною 1-2 сантиметри. Розжовуйте ці шматочки в роті до стану кашки і прикладайте до ураженого місця.
3
При перших ознаках появи малярії на губах, намотайте на сірник невеликий шматочок вати і за допомогою неї вийміть з вуха трохи сірки. Ретельно втирайте сірку в хворі місця. Через 3-5 таких процедур, хвороба непомітно пройде.
4
Часник є чудовим народним засобом для лікування багатьох хвороб, у тому числі і малярії. Якщо у вас вона вискочила на губі, натирайте регулярно місце застуди свежеразрезанной часточкою часнику. Або ж змащуйте малярію свіжим соком часнику. Після натирання, змастіть болячку яблучним оцтом, змішаним в рівних пропорціях з медом. Робіть таку процедуру не менше трьох разів на день і обов'язково перед сном.
5
Алое є ефективним лікувальним засобом від малярії на губах. Зріжте свіжий лист алое, промийте під струменем холодної води, розріжте на невеликі шматочки і відіжміть з них сік. Регулярно змащуйте їм місце застуди, і незабаром ви забудете про такому недугу, як малярія. Для профілактики і повного одужання рекомендується пити сік алое по одній чайній ложці перед їдою кожен день. Так як він має достатньо гіркий смак, його можна попередньо змішати з медом у рівних пропорціях.
Малярія являє собою гостре інфекційне захворювання, яке викликане декількома видами найпростіших роду плазмоидов. Для малярії характерні часто повторювані напади сильного ознобу, рясне виділення поту, висока температура тіла. При перших ознаках даного захворювання негайно зверніться до лікарні для успішного лікування, так як впоратися з малярією в домашніх умовах досить важко.
Інструкція
1
Для успішного лікування малярії використовуються різні препарати, що попереджають напади, повністю знищують збудника інфекції та купирующие симптоми вже розпочатого нападу. Серед таких ліків найбільш відомі «Хінін», «Хлоронін», «Мефлохин», «Хінакрін гідрохлорид» та «Примахін». Для лікування гострого прояву малярії призначаються гематоціди.
2
При гострому нападі малярії лікар призначає «Хлоронін» в таблетках. Ці ліки повністю купірує прояв хвороби і викликає загальну загибель малярійних плазмодіїв. Нерідко зустрічаються побічні ефекти у вигляді нудоти і блювання, при таких симптомах відновіть прийом препарату, але вже внутрішньом'язово. При шоці - шляхом внутрішньовенного повільного вливання (рекомендований час вливання - 4:00). Через чотири години знову повторіть введення препарату, поліпшення настане вже через один-два дні.
3
Поряд з призначеними хіміопрепаратами, хворому на важку форму малярії може бути призначена інтенсивна патогенетична терапія, яка включать в себе дезінтоксикаційні засоби («неокомпенсан», «Гемодез»), вітаміни, гемостатичні засоби, кокарбоксилазу і препарати, що покращують мікроциркуляцію («Полиглюкин», «Реополіглюкін»).
4
Якщо малярія ускладнена гемоглобинурией, в комплекс лікування необхідно включити протишокові засоби: «Мезатон», «Норадреналин», діуретики, дезінтоксикаційні розчини. Продовжуйте хіміотерапію, так як виник рецидив малярії може призвести до рецидивів гемоглобинурии.
5
Щоб повністю позбавитися від малярії , викликаної P.ovale або P.vivax, по закінченні прийому гематоцідних препаратів, застосовуйте тканинної шізонтоціди - «Примахін». Дане ліки призначають по 0,25 мг/кг протягом двох тижнів.
Зверніть увагу
Не займайтеся самолікуванням, так як малярія - небезпечне захворювання, яке нерідко призводить до смерті при неправильному лікуванні.