Як зробити розчин для мильних бульбашок.

Зараз в магазинах повсюдно продаються розчини для мильних бульбашок. Тому купити собі такий для вас не складе проблем. Але навіщо купувати, коли можна робити мильні бульбашки з розчину, приготованого своїми руками. Приготувати розчин для мильних бульбашок можна кількома способами. Кожен з них має свої хитрощі.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб приготування розчину виглядає так: беремо 200 г звичайного засобу для ручного (але не машинного) миття посуду, 600 мл води і гліцерину 100 мл. Гліцерин можна знайти в будь-якій з аптек. Перемішаємо всі інгредієнти і розчин готовий до використання. Гліцерин допоможе зробити стінки наших мильних бульбашок міцніше, тому й самі бульки будуть довше «жити».
2
Наступний рецепт приготування розчину дещо складніше і часу займає більше. Нам буде потрібно 600 мл гарячої води, 300 мл все того ж гліцерину, 50 г будь-якого миючого засобу в порошку і 20 крапель нашатирного спирту. Гарненько все інгредієнти перемішуємо і залишаємо їх на пару-трійку днів відстоятися. Після відстоювання розчин фільтруємо і на половину доби залишаємо в холодильнику. Витягуємо з холодильника і можемо надувати бульбашки.
3
Третій спосіб досить сумнівний, на мій погляд, але спробувати варто. На великій тертці натираємо шматок господарського мила. Нам вистачить 4 столових ложок отриманої стружки. Розчиняємо їх на повільному вогні в 400 мл води. Залишаємо розчин приблизно на тиждень, потім додаємо в нього цукру 2 чайних ложки. Тепер почекаємо, поки не розчиниться цукор, перемішаємо і склад готовий.
Корисна порада
Що можна робити з мильними бульбашками? Можна просто сидіти і надувати їх, а можна зробити це заняття більш захоплюючим. Наприклад, купуємо кілька спеціальних плаваючих свічок, в ванну наливаємо води і поміщаємо туди запалені свічки. Тепер можна вимкнути світло і попускати мильні бульбашки одному або разом зі своєю дитиною. Видовище буде незабиваемое.А ось ще один спосіб урізноманітнити процес надування мильних бульбашок: беремо плоску тарілочку, наливаємо в неї розчин для бульбашок. Тепер беремо трубочку і видуваємо величезну мильну бульбашку, щоб він лежав на нашій тарілці півсферою. Трубочку повертаємо так, щоб її кінець ввійшов всередину міхура і вже всередині першого видуваємо другий міхур. Так можна надути ще кілька бульбашок і сфотографувати результат, показуючи його своїм знайомим.