Як визначити справжні перли.

Людство давно закохано в перли . Сьогодні нарівні з натуральним природним або штучно вирощеним перли ом має ходіння перли , вироблений з самих різних матеріалів - пластику, скла, желатину, перламутрових паст. Чорні перлини вирізають з недорогого гематиту, а рожеві - з коралів. Все б нічого, але штучний перли періодично намагаються видати за натуральний. Як відрізнити підробку?
Інструкція
1
Якщо провести натуральної перлиною по емалі зуба - виникне відчуття шорсткості, поскрипування. Це відбудеться тому, що природний і культивовані перли тільки здається ідеально гладким. Насправді, його перламутр має кристалічну, зернисту текстуру.Кстаті, якщо подивитися на перлину через мікроскоп, то можна помітити, що поверхня натурального перли а має лускату структуру, в той час, як штучний абсолютно гладкий.
2
Штучний перли найчастіше роблять порожнистим. А, значить, він значно легше повновагового натурального перли а. Це робить його дуже вразливим - штучну перлину можна розколоти, приклавши мінімум зусиль (наприклад, сильно натиснувши на неї).
3
Якщо розглядати штучний перли через лупу, то неважко помітити, що його внутрішня поверхня неприродно гладка. Крім того, навколо неї відсутні відколи, поява яких майже неминуче при свердлінні природного перли а.
4
Є й інші способи відрізнити натуральний перли від підробки. Наприклад, в рідині, що має щільність 2,7, натуральний перли не тоне. Культивовані і природний перли розчиняється в міцному оцті, в той час, як деякі імітації можна в ньому хоч варити.
Зверніть увагу
Деяким людям дуже важливо, щоб в їх колекції коштовностей були прикраси з мінералами виключно природного походження. І хоч культивовані перли практично не відрізняється від природного, для шанувальників всього натурального природність походження перлин - ключовий момент.Отлічіть природний перли від культивованих досить легко. Перш за все, за зовнішнім виглядом. Культивовані (вирощений на перлинних фермах, розташованих переважно в Японії) відрізняється дуже рівною правильною формою, в той час, як природна перлина може мати складки, напливи перламутру і неідеальну форму.Еслі розглядати перли, помістивши його навпроти дуже яскравою лампи, то можна помітити в культивованої перлині ядро основи, навколо якого розташовується не надто товстий шар перламутра.Счітается, що в ультрафіолетовому світлі природний перли має небесно-блакитне світіння, в той час як культивовані світиться зеленим.