Як впоратися з гикавкою.

Лікарі досі не можуть визначити причину виникнення гикавки. Вона настає раптово і зв'язується з цілим «букетом» психологічних і медичних проблем. Простіше спочатку позбутися її, а потім вже з'ясовувати, звідки виник подібний пренепріятнейший симптом.
Інструкція
1
Спочатку розстібніть ремінь або застібку на спідниці і зробіть глибокий вдих, затримуючи дихання на кілька секунд. Повторіть такий прийом в кількості 5-6 разів.
2
Після зручніше сядьте, максимально розслабтеся і сильно стисніть живіт в області діафрагми за допомогою рук. Є ймовірність, що після двох цих вправ гикавка повинна припинитися. Якщо ж вона все ще вас переслідує, переходите до наступного методу.
3
Надавите на очні яблука або на точки, розташовані над ключицею (на краю грудинно-ключично м'язи).
4
Ще один прийом називається «балерина»: встаньте в «ластівку», прогніться в області попереку і підніміть голову таким чином, ніби ви захотіли, щоб вас напоїли. До того ж, якщо поблизу виявився хтось, хто дійсно може принести вам воду, то, напевно, це допоможе впоратися з гикавкою .
5
простимулює нерв, який розташовується в середньому вусі. Для цього постарайтеся заткнути вуха за допомогою вказівних пальців і легенько покрутити ними.
6
За порадою рефлексотерапевтів, під час видиху сильно стисніть на кілька секунд середню фалангу мізинця. Подібний специфічний точковий масаж допомагає діафрагмі розслабитися і припиняє гикавку.
7
У випадку, якщо вас здолала сильна гикавка, допоможе нескладне наступну вправу: з'єднайте кінець мізинця на правій руці з кінцем великого пальця на лівій руці, а кінець мізинця на лівій руці з'єднайте з кінцем великого пальця на правій руці. Потім уважно поспостерігайте за їх розташуванням, зробіть квадратне «вікно» з пальців, витягніть вперед руки і подивіться через нього на предмети, що оточують вас, намагайтеся не ламати «конструкцію». Зауваження: виконуючи цю вправу, потрібно зайняти максимально розслаблене положення на стільці або в кріслі. Гикавка повинна закінчитися через 1-1,5 хвилини.
8
Якщо і після цього ви не змогли впоратися з гикавкою , то встаньте прямо, зчепіть руки замком за спиною, далі не поспішаючи підніміться навшпиньки, намагаючись при цьому піднімати зчеплені кінцівки якнайвище. Зробіть 4-5 підходів.
9
При виснажливої икоте ляжте на підлогу, злегка підніміть голову і в цьому положенні дуже повільно випийте склянку води. Це досить важко зробити, але саме переключившись на процес ковтання, ви зможете забути про спазмах.
10
І під кінець, мабуть, найнеприємніше, але нерідко і найефективніша вправа: широко відкрийте рот, натисніть на корінь язика для виникнення блювотного рефлексу. Гикавка повинна припинитися.