Як вирощувати мотиля. мотиль Як виростити.

Серед найрізноманітнішої наживки, яку рибалки використовують для лову риби, найбільш часто зустрічається мотиль - ці личинки невибагливі і до того ж, вони добре зарекомендували себе в якості ефективної рибальської приманки. Необов'язково щоразу шукати наживку перед риболовлею на природі - при бажанні ви можете розводити мотиля у себе вдома, в штучних умовах, забезпечивши личинкам відповідний режим для існування і розмноження.
Інструкція
1
Для розведення мотиля вам знадобляться широкі низькі кювети з тонким шаром мулу на дні - в таких ємностях потрібно утримувати личинок. Також мул повинна покривати вода, не більше ніж на 2 мм. Кювети для личинок встановіть в закритому просторі, розділеному на два сектори. У другому секторі будуть розташовуватися дорослі комахи.
2
Кювети розташовуйте строго горизонтально і стежте за тим, щоб в них потрапляло достатньо кисню. Щодня поливайте кювети невеликою кількістю води, щоб підтримувати вологість, необхідну для нормального розвитку личинок. Також в кюветах необхідно підтримувати стабільну температуру не нижче + 18-20 градусів.
3
Іл для розведення мотиля збирайте у водоймах, намагаючись вибирати найбільш чистий мул, без вкраплень піску, каменів і великих рослин. Зібраний мул залийте окропом, а потім злийте, зібравши осів мул в окрему ємність. Додайте звичайні дріжджі в невеликій кількості для харчування майбутніх личинок.
4
Через 10-12 днів після початку розведення личинок необхідно поповнити запас дріжджів - розпорошите їх по поверхні ємності з мулом, просіюючи через марлю. Годувати личинок потрібно раз на два дні.
5
Для того щоб зібрати перший личинок для розведення мотиля , знайдіть на водоймі місце скупчення комарів і візьміть в цьому місці невелику кількість яєць. На основі цієї кладки ви будете підтримувати подальше потомство комарів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bXydjiZswuM