Як зміцнити імунну систему.

Імунітет захищає організм від хвороботворних бактерій і вірусів ще до того, як вони встигають активізувати свій негативний вплив, поселяючись і розмножуючись в тілі людини. Для того, щоб ця функція виконувалася найбільш ефективно, доцільно зміцнити імунну систему .
Інструкція
1
Слідкуйте за своїм харчуванням, не переїдайте і не голодуйте. Різноманітні дієти, спрямовані на зменшення ваги, часто сприяють утворенню дефіциту в організмі необхідних поживних речовин, що в першу чергу веде до послаблення його захисних властивостей. Дотримуйтесь баланс білків, жирів і вуглеводів у власному раціоні - нестача одного з елементів може помітно позначитися на здоров'ї.
2
Обмежте вживання кави. Цей багатьма улюблений напій у великій кількості уповільнює реакцію захисних ресурсів організму. А надмірне захоплення цукром і солодкими продуктами призводить до ожиріння, яке загрожує діабетом і іншими неприємними для здоров'я наслідками.
3
Уникайте покупки м'яса птиці, яку годували антибіотиками для поліпшення росту, і рослинних продуктів, багатих пестицидами. Потрапляючи з їжею в організм людини, ці речовини в надмірній кількості можуть привести до зниження імунітету до багатьох захворювань. Намагайтеся вживати більше органічних продуктів.
4
Щодня поповнюйте запаси пребіотиків в організмі за допомогою живих йогуртів, цибулі, часнику і бананів. Вони покращують травлення і зупиняють ріст шкідливих організмів.
5
Не забувайте про достатню кількість відпочинку (як пасивного, так і активного) і повноцінного сну. Під час сну, для якого, залежно від віку, необхідно від 6 то 10 годин, організм обробляє отриману за день інформацію і відновлює власні внутрішні ресурси.
6
Щоб зміцнити імунну систему , пийте не менше 2 літрів води в день. Вода необхідна організму для виведення з нього продуктів, які утворилися в результаті обміну речовин. Однак пам'ятайте про те, що надлишок рідини негативно впливає на роботу серцево-судинної системи.
7
Зверніть особливу увагу на регулярні водні та повітряні процедури (піші прогулянки, пробіжки, обливання, обтирання і т.п.), які позитивно впливають на стан організму в цілому і на його захисні здібності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8ruJiiq2TUY