Як бути хорошим офіціантом.

З кожним роком збільшується кількість закладів громадського харчування, збільшується асортимент і якість подаються в них блюд. Господарі їх не шкодують грошей на оформлення приміщення, замовляючи індивідуальний дизайн і дорогу посуд, але от якість обслуговування залишає бажати кращого. Сьогодні хороший, грамотний офіціант буквально на вагу золота і його приймуть на роботу в будь-який ресторан.
Інструкція
1
Офіціант - уповноважений представник закладу. Саме він, його обслуговування, дають клієнту перше уявлення про ту роботу, яку виконують всі інші співробітники ресторану. Ніяка кухня, як би добре вона не була, не змусить залишитися клієнта, якщо йому відразу не сподобається, як його зустрів і почав обслуговувати офіціант.
2
Перше, на що звертають увагу клієнти - охайний зовнішній вигляд, акуратна зачіска, випрасувана чистий одяг, бездоганно чисті руки. Нікому не приємно бачити як людина, не навчився дотримуватися правил гігієни, подає їжу.
3
З перших ваших слів, з привітання, з посмішки починається спілкування з клієнтом, ви повинні бути ввічливі і привітні, повинні знати технічні прийоми обслуговування і вміти застосовувати їх на практиці. Для того щоб допомогти клієнту зробити вибір, ви повинні бути не тільки психологом, а й знати основи товарознавства продовольчих товарів та кулінарії.
4
Два основних моменти визначають атмосферу за вашим столом: процедура обслуговування і його настрій. Щоб грамотно обслуговувати клієнта, вивчіть призначення столових приладів, посуду, правила оформлення столу, сервірування та розстановки приладів, порядок подачі страв. Ви повинні знати відповідність між поданими стравами та напоями, завжди зуміти ненав'язливо порадити клієнтові і допомогти йому зробити правильний вибір з урахуванням особливостей національних кухонь.
5
Ви також повинні знати тонкощі обслуговування, пов'язані з національними традиціями, вміти обслужити гостей в основних традиціях подачі страв: французької, російської, англійської, американської. Вам потрібно знати основні правила обслуговування - як подавати і прибирати страви, розливати напої і міняти прилади, тримати тарілки, столові прилади, келихи, як тримати в порядку робочу зону.
6
Застільна атмосфера в чому залежить від вас. Намагайтеся передбачити бажання клієнта, уважно вислухайте замовлення, докладно розповідайте йому про якість та склад страв, будьте ненав'язливі, але уважні, доброзичливі. Вам також буде потрібно витримка і емоційна стійкість, хороша спостережливість і пам'ять. Додатковим плюсом для гарного офіціанта є знання однієї-двох іноземних мов.
Гарний настрій підвищує працездатність, впливає на самопочуття, надає впевненість у собі. Оптимістичний настрій допомагає впоратися з важкими ситуаціями, легше пережити невдачі. До того ж до позитивній людині тягнуться оточуючі. А як бути в хорошому настрої завжди? Цьому треба вчитися, над цим треба працювати. Є перевірені способи.
Інструкція
1
Налаштуйте себе на позитив з самого ранку. Коли ви ще не відкрили очі в ліжку, посміхніться і побажайте собі відмінного дня. Потім спокійно полежте, потягніться, повільно встаньте, зробіть невелику розминку. Прийміть контрастний душ, він бадьорить і заряджає позитивною енергією. Не відмовляйтеся від легкого сніданку. Нехай це буде каша або омлет і чашка зеленого чаю. Протягом дня побалуйте себе продуктами, що підвищують настрій. До них відносяться горіхи, гіркий шоколад, банани, сир, риба, гречка, вівсянка.
2
Урізноманітніть свій день, влаштовуйте сюрпризи для себе і своїх близьких. Приміром, у вихідні замість запланованої прибирання квартири, відвідаєте друзів або рушайте за місто на рибалку. Змініть обстановку - переставте меблі, змініть імідж. Хоча б раз на місяць відмовтеся від всіх справ і присвятіть день розслабленню і відпочинку. Відвідайте салон краси, сходіть в сауну або полежте в зігрівальної ванні. Побалуйте себе улюбленою стравою.
3
Хваліть себе за кожну дрібницю. Забудьте про свої недоліки, адже у вас стільки достоїнств! Чи не корите себе і не мучтеся докорами сумління. За кожне досягнення робіть собі подарунки. Частіше посміхайтеся, згадуйте приємні моменти з життя, смішні історії. Не думайте про погане. У разі неприємної ситуації уявіть, чи буде вона мати місце у вашій душі, через якийсь час. Одна зі знаменитих 45 заповідей американської журналістки Регіни Бретт говорить: "При будь так званої катастрофі задавай собі питання: Чи буде це важливо через п'ять років?". Візьміть собі це на озброєння.
4
Ведіть здоровий спосіб життя: виключіть алкоголь і куріння, займіться фітнесом, постійно стежте за своїм самопочуттям. Проводьте якомога більше часу на природі. Сонячні промені, свіже повітря, легкий вітерець позитивно впливають на емоційний стан і покращують настрій.
5
Дотримуйтеся правил кольоротерапії. Оточіть себе жовтим кольором - він підвищує настрій. Зелений колір розслабляє, а фіолетовий заряджає енергією. В одязі вибирайте яскраві кольори.