Як зробити гумку. Як сплести з бісеру гумку длячого волосся.

Якщо у вас дуже важкі та (або) густе волосся, простіше вам буде зробити гумку для волосся самій, тому як багато магазинні гумки не здатні довго тримати велику кількість волосся і можуть вас підвести в самий невідповідний для цього момент. Робити гумку для волосся можна технікою макраме.
Вам знадобиться
  • Сплести красиву гумку для волосся можна з кольорової гуми, отримавши ефектний предмет, який не буде необхідності прикрашати. А можна і з простої одноколірної. Крім 2,5 метрів гумки нам знадобиться голка з ниткою за кольором гумки, кілька шпильок з вушком і ножиці.
Інструкція
1
Складаємо гумку навпіл і розрізаємо її. Тепер у нас вийде дві гумки довжиною 1,35 м.
2
Кожну з цих гумок складаємо навпіл, одну на іншу накладаємо і по центру вставляємо шпильку, приколів отримані гумки до м'якої подушечці для роботи. Це може бути звичайна щільна подушка від дивана чи крісла або м'яка спинка стільця.
3
Подумки пронумеруємо гумки за годинниковою стрілкою від першої по четверту. Потім робимо так: починаючи з першої гумки кожну з них кладемо на наступну. Кінець четвертої гумки потрібно протягнути в петельку, утворену першої гумкою. Потім всі їх гарненько затягуємо. Стежимо за тим, щоб гумки у нас не м'яли. Вони повинні бути туго і акуратно затягнуті, але м'ятися і міняти свою стрічкову форму не повинні.
4
Продовжуємо плетіння з тієї ж самої послідовності, що і в кроці попередньому. Потім повторюємо знову і знову. Ми побачимо, що наша гумка для волосся як би закручується в одну і ту ж сторону. Саме так і повинно вийти. Продовжуємо плести, поки у нас не закінчиться гумка. Якщо ми захочемо для краси гумку обшити, то робити це слід саме зараз. Для цього буде потрібно зробити з смужки тканини «трубу» і протягнути його в стовпчик сплетеної гумки.
5
І останнє, що нам потрібно зробити - голкою з ниткою пришити все стирчать хвостики так, щоб гумка не розпустилася. Коли «хвостики» добре закріпляться, беремо за кінці плетений стовпчик і зшиваємо гумки по периметру, щільно їх один до одного притискаючи. Гумка для волосся готова, можемо надягати її на волосся і красуватися перед дзеркалом або додатково прикрасити.