Як уникнути отруєння.

Ви відчули легке нездужання і нудоту. Через невеликий час до них додалися блювота, запаморочення, загальна слабкість, можливо втрата свідомості. Швидше за все, ви отримали отруєння. Частіше це відбувається при неправильному застосуванні лікарських засобів, при вживанні неякісних продуктів або забрудненої води. Як уникнути отруєння і пов'язаних з цим проблем зі здоров'ям?
Інструкція
1
Ніколи не вживайте воду з-під крана. У нашій країні проводиться повсюдна санітарна очистка водопровідної води, але краще не ризикуйте. Пийте тільки кип'ячену воду або використовуйте фільтри для її очищення.
2
Лікарські засоби купуйте тільки в аптеках. Перед застосуванням уважно читайте інструкцію і не перевищуйте дозування, призначеної лікарем. Не займайтеся самолікуванням. Якщо цей препарат допоміг вашій подрузі, не означає, що для вашого організму він виявиться корисний. Цілком ймовірно, що замість користі ви отримаєте отруєння.
3
Купуючи продукти харчування, звертайте увагу на термін виготовлення і реалізації. Прострочені продукти навіть по заманливо зниженою ціною являють собою загрозу отруєння . При виборі овочів і фруктів, купуйте продукти без зовнішніх пошкоджень і плям на поверхні. Красивий глянсовий плід також здатний викликати отруєння, так як для довгого зберігання подібні фрукти піддають обробці хімічним складом. Запам'ятайте, що вимоги до якості продуктів у багатьох країн різняться, тому краще віддавайте перевагу продукції від місцевих виробників.
4
Ніколи не збирайте незнайомі гриби і вже точно не вживайте їх у їжу. Грибні отруєння - одні з найстрашніших отруєнь. Вони нерідко призводять до летального результату.
5
Займаючись консервуванням, особливу увагу приділіть процесу пастеризації. Якщо на ваших заготовках з'явилася цвіль, а кришка банки загрозливо здулася - викиньте! Краще залишитися без солоних огірків, ніж без здоров'я.
6
Ніколи не купуйте алкогольні напої поза магазинами. Більшість подібної «продукції», виготовляється в антисанітарних умовах, часто із застосуванням метилового спирту. Вживши навіть невелика кількість такого спиртного, ви ризикуєте залишитися без зору і стати інвалідом на все життя, якщо залишитеся живі.
Корисна порада
Дотримуйтесь елементарних правил гігієни і безпеки, і вам не доведеться думати про те, як уникнути отруєння.