Як вивести плями на шовку. Як відіпрати плями від дезодоранту на клац.

Шовкові тканини дуже красиві. Шовкова постільна білизна та портьєри, одяг та аксесуари, покривала і подушечки незмінно користуються популярністю. А як бути, якщо улюблена річ забруднилася? Виводити плями з тонких шовкових тканин слід дуже акуратно.
Вам знадобиться
  • -моющій розчин
  • -тампон
  • -сода
  • -нашатирний спирт
  • -вода
  • -кість
  • -гліцерін
Інструкція
1
Щоб видалити плями від кави або чаю, візьміть білу бавовняну ганчірочку і зробіть з неї тампон. Змочіть його в гліцерині і нанесіть рідину на місце забруднення. Зачекайте 30 хвилин, а потім змийте гліцерин за допомогою теплої води. Щоб повністю видалити гліцерин, потріть тканину тампоном, змоченим делікатним миючим засобом (це може бути рідкий пральний порошок для шовкових тканин).
2
Якщо на шовку є пляма від алкоголю, діяти треба дуже швидко. Свіжі плями в цьому випадку можна видалити з більшою ймовірністю, ніж старі. Змочіть тканину теплою водою, а потім нанесіть гліцерин. Трохи потріть і прополощіть в теплій воді.
3
Плями від косметики найчастіше добре відпираються вручну. Краще використовувати делікатне миючий засіб. При особливій стійкості плями перед пранням спершу нанесіть засіб для виведення плям, а потім обробіть органічним розчинником.
4
Духи і дезодоранти, що потрапили на шовкову тканину, можуть привести до виникнення плям. Крім того, парфумерні засоби здатні змінити колір тканини і викликати розводи. Для того щоб вивести плями від парфуму, треба нанести трохи денатурату на тампон з білої тканини і їм промокнути пляму. Не терти. При необхідності повторити.
5
Для виведення плям від поту з шовковою речі, рекомендується акуратно потерти забруднення нашатирним спиртом, змішаним з водою. Якщо пляма старе, то тканина треба замочити в розчині соди, а потім протерти пляма слабким розчином оцту. Почекати 20 хвилин і промити річ в теплій воді.
6
Шоколадні плями виводять таким чином: видаліть шоколад за допомогою дерев'яної палички, а потім зчистіть залишки, використовуючи м'яку кисть. Пензлик потрібно вмочити в теплу воду, де розчинено миючий засіб. Якщо пляма дуже стійке, акуратно потріть його ганчіркою, змоченою в нашатирному спирті, і прополощіть річ в теплій воді.