Як визначити стійкість парфумів. Як дізнатися стійкість туалетної води.

Стійкість є однією з основних характеристик будь-якого парфумерного засобу. Перше, на що варто звернути увагу при виборі парфумерії - це тип засобу, який ви купуєте. Класифікація цієї продукції заснована на співвідношенні кількості спирту, води і ефірних масел, що входять до складу. Від концентрації ароматичної композиції та спирту залежить і стійкість парфумерних засобів.
Інструкція
1
Отже, парфумери виділяють духи, парфумовану воду, туалетну воду і одеколон. Духи є найстійкішим і найдорожчим з перерахованих коштів, оскільки в них мається найвища концентрація ефірних масел (від п'ятнадцяти відсотків обсягу) і чистий нерозбавлений спирт. Завдяки такому поєднанню компонентів аромат добре розкривається і здається найбільш глибоким саме при використанні духів.
2
До складу туалетної води входить менше ефірних масел і більше води (від десяти відсотків ароматичної композиції і девяностопроцентний спирт), що робить їх менш стійкими і дешевшими. Однак саме парфюмированная вода вважається найкращою заміною духам, якщо у вас немає можливості або бажання їх здобувати.
3
Наступне місце по стійкості займає туалетна вода (від чотирьох до десяти відсотків ефірних масел і восьмідесятіпроцентний спирт), і найменш стійким є одеколон (три - п'ять відсотків екстракту і семидесятивідсоткового спирт).
4
Вивчивши етикетку на парфумах, понюхайте їх аромат. При цьому не рекомендується користуватися пробниками, оскільки у них, як правило, аромат більш стійкий, ніж у звичайних духів. Виробники вдаються до таких хитрощів в рекламних цілях. Не тримайте флакон з парфумами занадто близько до носа і не вдихайте запах занадто повільно. Досить поводити флаконом на відстані в десять - п'ятнадцять сантиметрів від обличчя. У тому випадку, якщо ви відчуваєте ненав'язливий, але при цьому відчутний аромат, духи, які ви обираєте, досить стійкі. Якщо ж ви зовсім не відчуваєте запах, або ж він занадто різкий, краще відмовитися від покупки такої продукції.
5
Духи мають свій характер, на шкірі різних людей вони проявляють себе по-різному. Тому останнім кроком при виборі найбільш стійких духів, стане їх проба на вашому зап'ясті. Нанесіть краплю духів на тильну сторону руки біля основи великого пальця і зачекайте деякий час. Потім проведіть рукою біля свого обличчя, не тримаючи її занадто близько до носа і не затримуючи занадто довго - кількох секунд буде цілком достатньо. Якщо ви відчули приємний запах, то такі духи вам підходять. Їх аромат буде стійко триматися на вашій шкірі навіть через кілька годин після нанесення.
Зверніть увагу
Духи стійкі жіночі можна визначити за допомогою входження в аромат певних масел, що переважають у запашної композиції. Найстійкіші жіночі парфуми можна визначити щодо типу аромату. Необхідно враховувати, що саме пряні й солодкі аромати є значно стійкіші до процесу випаровування.
Корисна порада
Вибираючи духи - американки керуються тим, що аромат парфуму був стійкими, щоб витримати довгий робочий день, був зручними у використанні (американки, на відміну від француженок, не дуже полюбляють концентровані духи з ефірними маслами, воліючи великі пульверизатори з парфюмированной або туалетною водою), був досить сильним, яскравим, щоб навіть в просторому приміщенні жінка ароматом могла заявити про себе.